ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський морпорт посів третє місце в Україні за обсягами вантажопереробки

За минулий рік порт перевалив більше 22 млн тонн вантажу
Depo.Миколаїв
29 січня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua
Миколаївський морпорт посів третє місце в Україні за обсягами вантажопереробки
Миколаївський морпорт посів третє місце в Україні за обсягами вантажопереробки

Обсяг перевалки вантажів портовими операторами Миколаївського морського порту за підсумками 2015 року становить 22,23 млн тонн, що на 7% перевищує показники 2014 року, про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі порту.

Таким чином, Миколаївський морський порт вийшов на третє місце за обсягами вантажопереробки серед українських портів, поступившись "Южному" та Одеському морським портам. Про це розповів в ході зустрічі з журналістами начальник адміністрації Миколаївського морського порту Олександр Попов.

Досягнутий обсяг перевалки дозволив гавані істотно наростити фінансові показники. Зокрема, дохідна частина Миколаївського порту склала 625 млн гривень, що на 82% перевищує минулорічний показник. Прибуток порту зріс на 78% і склав 428 млн гривень. Податкових відрахувань та обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів адміністрація порту перерахувала в обсязі 79 млн гривень, що на 30% вище торішнього показника.

"Середньомісячна зарплата співробітників порту склала майже 9000 гривень. Заборгованості по заробітній платі в колективі Миколаївського морського порту немає. Заробітна плата виплачується у строки, встановлені колективним договором",— зазначив керівник порту.

У 2015 році на пенсію вийшло 53 співробітника адміністрації, з них 51 отримали вихідну допомогу в обсязі 5 середніх місячних заробітків.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв