Миколаївський "кіборг" вижив в пеклі аеропорту, а тепер навчає дітей

Сергій Гуссіді до війни шість років учителював, а після демобілізації вирішив повернутися до викладання
Depo.Миколаїв
9 вересня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
Миколаївський "кіборг" вижив в пеклі аеропорту, а тепер навчає дітей
Миколаївський "кіборг" вижив в пеклі аеропорту, а тепер навчає дітей

Сергій Гуссіді працює вчителем. Йому пощастило вижити в пеклі Донецького аеропорту і після демобілізації фаховий педагог повернувся до викладання у старшокласників предмету "Захист Вітчизни", повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на сюжет "Фактів". 

Сергій ділиться з майбутніми випускникми досвідом не з книг, а з реальних боїв. Завжи усміхнений і позитивний чоловік дуже любить дітей і ті відповідають йому взаємністю. Тепер їх улюблений наставник - Вчитель року Миколаєва. 

"Кіборг" викладає у миколаївській школі №6. До мобілізації чоловік учителював шість років.В АТО командував взводом 80-го окремого десантного батальону. Завжди усміхнений Сергій у найстрашніші дні надихав бойових побратимів. Його взвод вийшов з аеропорту без втрат.

"Нам командир одразу сказав: "Хлопці, половина вас "200", половина "300" повернеться. Сепаратисти були над нами на третьому поверсі, під нами і з усіх боків. Якщо я командир, я не можу показати, що я боюсь, що мені страшно, адже на мене дивляться мої підлеглі. Я постійно заспокоював своїх підлеглих", - розповідає військовий. 

Після демобілізації Сергій повернувся до школи. Робота з дітьми допомагає йому не згадувати те пекло. Він викладає предмет для старшокласників "Захист Вітчизни". На реальних прикладах навчає захищатися, проводить марш-кидки зі зброєю та стрілецькі змагання. Уроки веселого, молодого та загартованого війною педагога відвідують і дівчата. 

"Це дуже мудра людина і вона може дати нам все, що потрібно в житті. Він розповідав як побував в зоні бойових дій, воював разом зі своїми друзями плече до плеча", - діляться враженням учні.

У школі радіють - Сергій цікавий наставник для хлопців. Цього року Сергія визнали найкращим вчителем року Миколаєва. "Кіборга" запросили викладати і у студентів на кафедрі військової підготовки національного університету. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв