Миколаївський депутат від "Самопомочі" звинуватив критиків мера у сепаратизмі

В'ячеслав Апанасенко почав звинувачувати критиків мера у сепаратизмі
Depo.Миколаїв
13 вересня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
Миколаївський депутат від "Самопомочі" звинуватив критиків мера у сепаратизмі
Миколаївський депутат від "Самопомочі" звинуватив критиків мера у сепаратизмі

Сміттєвий скандал, який сколихнув Миколаїв, прокоментували всі, кому не лінь. Але соратники мера по "Самопомочі" у міськраді відмовчувалися цілий день. Вже ввечері поруч з декількома спокійними коментарями колег Сєнкевича з'явився ще один - від депутата В'ячеслава Апанасенка, який звинуватив критиків мера у сепаратизмі. Про це він написав у "Фейсбуці", повідомляє  Depo.Миколаїв.

Апанасенко починає свій допис зі слів про політизованість ситуації та додає декілька цифр щодо завезеного сміття: "Масштаб тимчасової допомоги братньому Львову становить 75 вантажівок за 2 тижні, що становить приблизно денну норму прийнятого миколаївського сміття або 0,0035% від річного обсягу сміття Миколаєва", - пише депутат.

Далі він почав звинувачувати критиків мера у сепаратизмі: "Користуючись місцевим сепаратизмом окремих політичних сил (хтось - ред.), вбиває клин у єдність українського народу, він же вже будує плани на майбутнє зі своїми меркантильними інтересами особистого характеру. У четвер відбудеться форум, метою якого є вирішення сміттєвої переробки в Миколаєві. Зрозуміло тепер, кому це не вигідно", - зазначив Апанасенко.

Миколаївський депутат від "Самопомочі" звинуватив незадоволених львівським сміттям у сепаратизмі

Варто додати, що досі офіційно, ані "Миколаївкомунтранс", який приймає сміття, ані прес-служба міськради не прокоментували, скільки саме до міста завезли відходів від західних сусідів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв