Миколаївських прихожан, що вирушили на "Хресну ходу" супроводжує поліція

Працівники поліції провели відповідні обстеження та інструктажі з громадянами
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 12:34
ФОТО: depo.ua
Миколаївських прихожан, що вирушили на "Хресну ходу" супроводжує поліція
Миколаївських прихожан, що вирушили на "Хресну ходу" супроводжує поліція

З метою попередження протиправних діянь відносно прихожан Церкви, які вирушили з Миколаївської області у Київ до Володимирської гірки для прийняття участі у Соборній молитві, що відбудеться 27 липня, працівники поліції провели відповідні обстеження та інструктажі з громадянами, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Поліцейські звернулись із проханням до віруючих бути пильними, дотримуватись правил особистої безпеки та надавати підтримку правоохоронцям у недопущенні дестабілізації ситуації. Крім того, увагу громадян було звернуто на важливості своєчасного оповіщення силових структур про виявлення у місцях масового перебування людей залишених без нагляду сумок, пакетів та інших речей, особливо, якщо є підозра, що "багаж" залишено навмисно.

"Автобуси з прихожанами до столиці та у зворотному напрямку супроводжує патрульна поліція. Транспортні засоби обстежені на наявність вибухонебезпечних пристроїв", - акцентував увагу учасників ходи заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області підполковник поліції Сергій Мазунін.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв