ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські юні техніки перемогли на змаганнях з радіоелектронного конструювання

Перше місце здобули у команді учні з Миколаєва та Новобузького району
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївські юні техніки перемогли на змаганнях з радіоелектронного конструювання
Миколаївські юні техніки перемогли на змаганнях з радіоелектронного конструювання

Протягом троьох днів у Рівному проводилися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Миколаївська команда виборола на них переше місце. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

У змаганнях взяли участь 14 команд із 12 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва. Всього у заході змагалися 44 юны техніка.

Практична частина змагання з радіоелектронного конструювання відбулася на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. Під час змагань учасники продемонстрували свої знання та уміння в галузі радіоелектроніки та творчий підхід до виконання завдань.

Учасники боролися за першість у двох вікових категоріях: молодша (12 – 14 років) та старша (15 – 18 років). Їм необхідно було підтвердити свої теоретичні знання та практичні навички. У другій частині змагань потрібно було розробити друковану плату та монтаж радіоелектронного пристрою. Оцінювалися змонтовані готові радіоелектронні плати за раціональністю розміщенням радіодеталей, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

У командному заліку призерами стали команди Миколаївської області (І місце), Дніпропетровської області (ІІ місце) та Черкаської області (ІІІ місце). Миколаївщину представляли семикласник школи №22 м. Миколаєва Олександр Лещенко і учень 10-го класу з Новобузького району Євген Гергіль. Очолив команду керівник миколаївського гуртка радіоелектронного конструювання Ігор Драпун.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв