Миколаївські спортсмени отримуватимуть стипендії президента

Нагороди призначили Олені Буряк, Іллі Кваші та Катерині Садурській
Depo.Миколаїв
15 жовтня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua
Миколаївські спортсмени отримуватимуть стипендії президента
Миколаївські спортсмени отримуватимуть стипендії президента

Миколаївські спортсмени, зокрема олімпійці, та їхні тренери отримуватимуть стипендії президента. Петро Порошенко підписав відповідний указ №446/2016. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Бронзова призерка чемпіонату Європи 2016 року з академічного веслування Олена Буряк отримуватиме 4 тис. грн стипендії. Миколаївська спортсменка виступала цього року на Олімпіаді в Ріо у складі жіночої збірної з веслування. Тренер Олени Раїса Бессонова отримуватиме 2 тисячі гривень.

Миколаївець Ілля Кваша, бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 року зі стрибків у воду, та його тренер Тетяна Мар'янко отримуватимуть по 4 тис. грн стипендії. Зауважимо, що цього року у Ріо Кваша посів шосте місце в фіналі.

Також відзначили ще одну спортсменку, яка народилася в Миколаєві, але поїхала будувати кар'єру у столицю, Катерину Садурську. Вона є чемпіонкою Європи 2016 року з плавання синхронного. Їй виділили стипендію у 7 тис. грн. А її тренеру, Олені Вихоревій, - по 4 тис. грн. Садурська у Ріо пробилася у фінал у складі збірної України з синхронного плавання. Спортсменки посіли четверте місце на Олімпіаді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв