Миколаївські спортсмени отримуватимуть стипендії президента

Нагороди призначили Олені Буряк, Іллі Кваші та Катерині Садурській
Миколаївські спортсмени отримуватимуть стипендії президента
Миколаївські спортсмени отримуватимуть стипендії президента

Миколаївські спортсмени, зокрема олімпійці, та їхні тренери отримуватимуть стипендії президента. Петро Порошенко підписав відповідний указ №446/2016. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Бронзова призерка чемпіонату Європи 2016 року з академічного веслування Олена Буряк отримуватиме 4 тис. грн стипендії. Миколаївська спортсменка виступала цього року на Олімпіаді в Ріо у складі жіночої збірної з веслування. Тренер Олени Раїса Бессонова отримуватиме 2 тисячі гривень.

Миколаївець Ілля Кваша, бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 року зі стрибків у воду, та його тренер Тетяна Мар'янко отримуватимуть по 4 тис. грн стипендії. Зауважимо, що цього року у Ріо Кваша посів шосте місце в фіналі.

Також відзначили ще одну спортсменку, яка народилася в Миколаєві, але поїхала будувати кар'єру у столицю, Катерину Садурську. Вона є чемпіонкою Європи 2016 року з плавання синхронного. Їй виділили стипендію у 7 тис. грн. А її тренеру, Олені Вихоревій, - по 4 тис. грн. Садурська у Ріо пробилася у фінал у складі збірної України з синхронного плавання. Спортсменки посіли четверте місце на Олімпіаді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв