ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські письменники презентували книгу про визволення міста

"Миколаївський "Нюрнберг": у книзі достовірно розповідається про діяльність окупантів на території області в роки Другої світової
Depo.Миколаїв
21 березня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua
Миколаївські письменники презентували книгу про визволення міста
Миколаївські письменники презентували книгу про визволення міста

В п'ятницю, 18 березня, в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася презентація книги відомих миколаївських авторів – кандидата історичних наук, лауреата обласної премії ім. М. Аркаса Євгена Григоровича Горбурова та кандидата історичних наук, депутата Миколаївської міської ради Кирила Євгеновича Горбурова - "Миколаївський "Нюрнберг".

У книзі достовірно розповідається про діяльність окупантів на території Миколаївщини у роки Другої світової війни та судовий процес над фашистськими злочинцями, який проходив у Миколаєві 10 – 17 січня 1946 року. Автори представляють велику кількість архівних матеріалів: документів, фотографій, переважна більшість з яких публікується вперше.

Книга вийшла друком у 2016 р. у миколаївському видавництві "Іліон". Вона розрахована на школярів, студентів, педагогів, краєзнавців, усіх тих, кого цікавить історія міста та області.

Презентація книги присвячена Дню визволення Миколаєва та області від фашистських загарбників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв