Миколаївські перевізники погодилися внести всі номери машин до угоди

Також в договорах пропишуть встановлення GPS-трекерів та по одній машині на маршруті, обладнаній для інвалідів
Depo.Миколаїв
9 липня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua
Миколаївські перевізники погодилися внести всі номери машин до угоди
Миколаївські перевізники погодилися внести всі номери машин до угоди

У Миколаєві фірми, які виграли конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, погодилися на всі умови, які передбачає договір, в тому числі і надати державні реєстраційні номери транспортних засобів. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Сьогодні, 8 липня, вже втретє за тиждень відбулося засідання "транспортної" комісії міськради. Віце-мер Юрій Степанець зазначив, що всі основні позиції, які вимагала громадськість, в договорі є: і номера машин, і GPS-трекери, і машини для інвалідів. 

Заступник директора юридичного департаменту Андрій Волков пояснив, що у чинному законодавстві немає таких, які б зобов'язували перевізника безумовно вказувати конкретні транспортні засоби, зокрема їхні державні реєстраційні номери. "Однак відповідно до статті 179 Господарського кодексу України сторони мають право самостійно встановлювати певні умови договору в рамках чинного законодавства за домовленістю сторін", - додав чиновник.

Степанець зазначив, що позиція замовника послуг - "залишити цей пункт". Один з перевізників повідомив, що вони підпишуть договір, навіть якщо цей пункт буде включений. "А далі будемо діяти у відповідності з чинним законодавством", - підкреслив він. 

На це представник "Укртрансбезпеки" повідомив, що якщо перевізники після підписання договору його порушуватимуть, то для цього існує жорстка система штрафів. Примітно, що після цього присутні за пропозицією депутата Сергія Ісакова розглянули пункти договору, які викликали сумнів у доцільності і були неграмотно складені. "Порушенням договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього договору. Запишіть! Це шедевр!" - прокоментував один з пунктів Ісаков.

Крім того, голова Миколаївської облорганізації партії "Демальянс" Євгенія Матейчук зазначила, що в договір необхідно включити питання форми водіїв та заборони музики. У свою чергу, начальник "транспортного" управління В'ячеслав Кащенюк повідомив, що форму ніхто носити все одно не буде, але внести цей пункт в договір пообіцяв.

У підсумку, договір був погоджений і після приведення його в належний вигляд буде підписаний.

Нагадаємо, що перевізники відмовлялися вносити державні номери всіх маршруток у договори.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв