Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату

"Опоблоківці" вже по традиції святкували Великдень в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці
Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату
Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату

Свято Великодня миколаївські "опоблоківці" вирішили святкувати окремо від влади та в церквах російського патріархату.Благодатний вогонь в православні храми Миколаївської області доставив голова фракції "Опоблоку" в Миколаївській міськраді Ігор Дятлов, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі "опозиціонерів".

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату - фото 1

"З благословення митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима вже багато років він привозить святиню, щоб городяни після богослужіння могли якомога швидше принести її і в свої будинки. Більш того, команда опозиції, депутати міської та обласної рад, змогли в найкоротші терміни доставити Благодатний вогонь в більшість храмів міста Миколаєва, навіть в самих віддалених мікрорайонах. А це означає, що віруючі могли доторкнутися до святині не через кілька діб, як було раніше, а відразу в пасхальну ніч", - йдеться у повідомленні. 

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату - фото 2

Цього року привезти Благодатний вогонь з Єрусалиму в київський аеропорт «Бориспіль» випала честь єпископа Вознесенському та Первомайському Олексію. Слідуючи разом з ним по шляху зі столиці, Ігор Дятлов доставив Благодатний вогонь також в храми Первомайська, Южноукраїнська та Вознесенська. А в Миколаєві, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці, що на вулиці Лягіна (церква російського патруархату), владика Питирим після богослужіння роздав привезену святиню всім прихожанам.

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв