ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату

"Опоблоківці" вже по традиції святкували Великдень в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці
Depo.Миколаїв
1 травня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату
Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату

Свято Великодня миколаївські "опоблоківці" вирішили святкувати окремо від влади та в церквах російського патріархату.Благодатний вогонь в православні храми Миколаївської області доставив голова фракції "Опоблоку" в Миколаївській міськраді Ігор Дятлов, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі "опозиціонерів".

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату - фото 1

"З благословення митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима вже багато років він привозить святиню, щоб городяни після богослужіння могли якомога швидше принести її і в свої будинки. Більш того, команда опозиції, депутати міської та обласної рад, змогли в найкоротші терміни доставити Благодатний вогонь в більшість храмів міста Миколаєва, навіть в самих віддалених мікрорайонах. А це означає, що віруючі могли доторкнутися до святині не через кілька діб, як було раніше, а відразу в пасхальну ніч", - йдеться у повідомленні. 

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату - фото 2

Цього року привезти Благодатний вогонь з Єрусалиму в київський аеропорт «Бориспіль» випала честь єпископа Вознесенському та Первомайському Олексію. Слідуючи разом з ним по шляху зі столиці, Ігор Дятлов доставив Благодатний вогонь також в храми Первомайська, Южноукраїнська та Вознесенська. А в Миколаєві, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці, що на вулиці Лягіна (церква російського патруархату), владика Питирим після богослужіння роздав привезену святиню всім прихожанам.

Миколаївські "опоблоківці" розвезли Благодатний вогонь по церквам російського патріархату - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв