ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські нацгвардійці провели ротні тактичні навчання

Основною метою навчань було відпрацювання злагоджених дій у складі роти в обороні важливого державного об’єкту
Depo.Миколаїв
12 квітня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївські нацгвардійці провели ротні тактичні навчання
Миколаївські нацгвардійці провели ротні тактичні навчання

Миколаївські гвардійці пройшли злагодження у складі рот, яке закінчили проведенням ротних тактичних навчань, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Нацгвардії.

Протягом трьох діб на Миколаївському військовому стрільбищі з особовим складом військової частини 3039 Національної гвардії України пройшли ротні тактичні навчання.

Основною метою навчань було відпрацювання злагоджених дій у складі роти в обороні важливого державного об’єкту та дії роти при спробі прориву незаконних збройних формувань рубежу оборони.

Також було відпрацьовано організацію розташування підрозділу на місцевості в районі виконання службово-бойових завдань, порядок здійснення сторожової охорони на місті, обладнання ротного опорного пункту управління вогнем, організацію оборони роти в умовах відсутності зіткнення з противником та інженерним обладнанням позиції роти.

"Застосування в навчальному процесі такої форми, як ротні тактичні навчання, дає широкі можливості для відпрацювання та вдосконалення практичних навичок особового складу щодо виконання поставлених завдань в різних видах бою, по злагодженню дій підрозділів", - зазначив командир частини.

Командири підрозділів закріпили свої знання в організації управління вогнем під час здійснення оборони та відпрацюванні ввідних під час оборонного бою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв