Миколаївські Герої АТО отримали відзнаки начальника Генштабу ЗСУ

Нагрудний знак у приміщенні міськвиконкому вручив бійцям заступник міського голови
Depo.Миколаїв
22 квітня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївські Герої АТО отримали відзнаки начальника Генштабу ЗСУ
Миколаївські Герої АТО отримали відзнаки начальника Генштабу ЗСУ

Сьогодні, 22 квітня, близько тридцяти миколаївців, жителів Центрального району міста, які захищали незалежність нашої держави у ході антитерористичної операції на сході України отримали відзнаки начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України "Учасник АТО", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Нагрудний знак у приміщенні міськвиконкому вручив бійцям заступник міського голови Юрій Степанець, який, водночас, є і очільником осередку "Спілки учасників АТО" у Центральному районі.

Миколаївські Герої АТО отримали відзнаки начальника Генштабу ЗСУ - фото 1

Юрій Степанець не з чуток знає, що таке військовий обов’язок: "Мені дуже приємно сьогодні вручати вам ці відзнаки, бо сам пройшов і аеропорт, і оточення під Дьяково, був і на маріупольському напрямку. Бажаю, щоб ви адаптувалися до мирного життя, не забували хлопців, які зараз перебувають на передовій, завжди допомагали, щоб вони знали – у них є друзі, є міцний тил. Як заступник міського голови, завжди буду вам радий, мої двері для вас відкриті, звертайтеся".

В урочистій церемонії нагородження взяли участь т.в.о. військового комісара Центрального РВК Олексій Вигор та голова адміністрації Центрального району Ігор Волков.

Ігор Волков, також бойовий офіцер, висловив бійцям підтримку та розуміння, запевнив, що допомагатиме за будь-якої потреби.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв