ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські екологи просять перевірити всі акти комунальників на вирубку дерев

А поки буде проводитися обстеження, екологи пропонують призупинити знесення та обрізку зелених насаджень
Depo.Миколаїв
9 березня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua
Миколаївські екологи просять перевірити всі акти комунальників на вирубку дерев
Миколаївські екологи просять перевірити всі акти комунальників на вирубку дерев

Вирубка чи то кронування дерев не залишають у спокої миколаївців. Екологи звернулися до мера, що припинити безлад і нарешті встановити, які зелені насадження потребують приведення до ладу. Про це у Фейсбуці написала еколог Антоніна Галкіна, повідомляє Depo.Миколаїв.

Посилаючись на Генплан 2006 року, Галкіна розповідає, що на одного миколаївця приходилося 12 кв м зелених насажєень. Для прикладу загальноукраїнський показник - 16,3 кв м а світовий - 20 кв м. Але за словами еколога, жоден чиновник не знає, скільки насправді у Миколаєві зелених насаджень і яку площу вони займають.

Причини такого безладу екологи вбачають в тому, що немає комунальної структури, яка б відповідала за стан зелених насаджень, не проводиться їхній облік та моніторинг, працівники ЖКГ порушують законодавство при складенні актів обстеження, які є підставою для знесення зелених насаджень.

Тому екологи просять мера навести лад у "зеленій сфері" Миколаєва: створити комісію із залученням громадськості та фахівів для перевірки актів комунальників. На цей час призупинити знесення зелених насаджень і не фінансувати її та обрізку дерев.

Нагалаємо, що екологи здійняли галасу через вирубку дерев у парку "Юність".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв