Миколаївські депутати після року роботи нарешті оберуть секретаря міськради

Мер Олександр Сєнкевич запропонував на посаду кандидатуру Тетяни Казакової від БПП
Depo.Миколаїв
25 жовтня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua
Миколаївські депутати після року роботи нарешті оберуть секретаря міськради
Миколаївські депутати після року роботи нарешті оберуть секретаря міськради

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич оголосив, кого він бачить секретарем міськради та виніс кандидатуру на голосування. Про це стало відомо на четвертому пленарному засіданні дев'ятої сесії міськради сьогодні, 25 жовтня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Секретарем міськради мер запропонував обрати депутата від БПП Тетяну Козакову. За словами Сєнкевича, це питання вже було обговорено на засіданнях комісій та попередньо погоджено головами депутатських фракцій. 

Голова фракції БПП Володимир Криленко подякував меру за таку пропозицію: "Я впевнений, що в кожній фракції є ті люди, які достойні сидіти біля вас і допомагати вам, але ви обрали Казакову", - сказав депутат.

Криленко додав, що раніше збирали підписи за кандидатуру іншого секретаря міськради, проте готові підтримати кандидатуру Казакової.

"Опоблоківці" були готові підтримати голосування за секретаря міськради, але без прізвища: хотіли обговорити це додатково. А ось Ростислав Філевський від "Самопомочі" знов нагадав, що проект рішення не був опублікований на сайті міськради протягом 20 днів, що порушує закон.

Все ж таки депутати внесли питання про обрання секретаря міськради до порядку денного. Обирати його будуть шляхом таємного голосування. До складу лічильної комісії фракції делегували "нашекраївця" Владислава Єнтіна, "бппшника" Євгена Римаря, Олександра Рєпіна від "Самопомочі", " "опоблоківців" Олега Солтиса та Андрія Яковлєва.

Депутаті пішли на перерву, щоб підготувати кабінки та бюлетені для таємного голосування.

Варто додати, що депутати Миколаївської міськради працювали рік без секретаря.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв