Миколаївські чиновники зійдуться з бізнесом та журналістами у футбольному матчі

Турнір "Разом з Україною" вирішили зробити благодійним для порятунку маленької мешканки Миколаєва
Depo.Миколаїв
9 червня 2016 19:22
ФОТО: depo.ua
Миколаївські чиновники зійдуться з бізнесом та журналістами у футбольному матчі
Миколаївські чиновники зійдуться з бізнесом та журналістами у футбольному матчі

Чиновники, спортсмени, бізнесмени та журналісти зіграють у благодійному турнірі з міні-футболу. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

12 червня о 13:00 напередодні першого матчу збірної України на Євро-2016 відбудеться благодійний турнір з міні-футболу "Разом з Україною". В ньому візьмуть участь чотири команди: "Чиновники та депутати", "Бізнесмени", "Журналісти", "Шоумени і спортсмени".

Всі зібрані кошти будуть переведені на лікування маленької Насті Ляховець, якій поставлено діагноз гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Пряму трансляцію матчу миколаївці зможуть подивитися 12 червня о 13:00 на каналі Youtube.

У складі команди "Чиновники та депутати" зіграють мер Олександр Сєнкевич, його заступник Євген Шевченко, начальник міського управління у справах сім'ї та молоді Олег Соколик, головний лікар ЛШМД Олександр Дем'янов, депутат міськради Федір Панченко Федір, головний лікар Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Самойлов, депутат міськради Владислав Ентін, заступник начальника міського управління у справах фізкультури і спорту Олег Машкін. 

Склад команди "Бізнесмени": Науменко Ігор, Талпа Дмитро, Приходько Денис, Худієв Денис, Ахундов Анар, Леонтьєв Олег, Мальцев Микола, Лайко Сергій.

Склад команди "Шоубізнес + спорт": Тазарачев Юрій, Бревда Максим, Славинський Віктор, Мельников Сергій, Матвєєв Ярослав,  Захарчук Сергій, Богомолов Віталій, Косніковскій Євген, Степанюк Євген.

Склад команди "Журналісти": Кучмій Вадим, Стоянов Володимир, Білоножко Анатолій, Суботін Олександр, Деренюга Олег, Кирьяк Ігор, Олійник Олександр, Спиця Анатолій.

Учасники турніру просять усіх небайдужих городян підключитися до акції і по можливості допомогти Настусі. На вашу допомогу дуже сподіваються батьки дівчинки. Реквізити карт: 5168 7572 2104 0480 Ляховець (Мельничук) Вікторія Василівна (мама).

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв