Миколаївські боксери посіли призові місця на пам'ятному турнірі у Луцьку

Спортсмени привезли з турніру пам'яті майстра спорту України Василя Лотоцького перше та друге місця

Миколаївські боксери посіли призові місц…

25-27 листопада у Луцьку пройшов міжнародний турнір з боксу пам'яті майстра спорту України Василя Лотоцького. У змаганнях взяли участь 240 спортсменів. Про це Depo.Миколаїв повідомили в управлінні у справах фізичної культури і спорту міської ради.

На цьому турнірі місто Миколаїв представляло 10 спортсменів. 2 місце посіли Турал Агаларов (вага 43 кг, тренери: Павло Онищук, Володимир Букалов, Віталій Волков), Дмитро Комаровський  - вага 40 кг, Максим Костенко  - 48 кг, (тренери: Сергій Меджидов, Олександр Трондін ). Перше місце посіли Юрій Зуєв  - вага 34 кг та Джей Агазеде  - 40 кг (тренер Мальков Леонід).

Нагадаємо, що миколаївський спортсмен Раміль Агабеков став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу україни "WAKO " серед дорослих.