Миколаївське КП "Облпаливо" продали з аукціону за 1,26 млн грн

Переможцем аукціону стало ТОВ "ТРИАЯ", яке запропонувало найбільшу ціну
Depo.Миколаїв
28 липня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
Миколаївське КП "Облпаливо" продали з аукціону за 1,26 млн грн
Миколаївське КП "Облпаливо" продали з аукціону за 1,26 млн грн

Сьогодні, 28 липня департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації провів аукціон з продажу об’єктів комунальної власності області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

На аукціоні були присутні: директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації Марина Васильева, начальник управління з питань майна комунальної власності області Ольга Відіна, керуюча Черноморською товарною біржею агропромислового комплексу Лідія Ярмолич.

Лотом аукціону став єдиний майновий комплекс обласного паливного підприємства КП "Облпаливо". До складу об’єкта приватизації увійшло усе майно підприємства (активи та пасиви).

У аукціоні взяли участь два учасники, а саме: товариство з обмеженою відповідальністю "ТРИАЯ" та товариство з додатковою відповідальністю "Страхова компанія "УКРФІНПОЛІС".

Внаслідок проведення аукціону комплекс продано за 1 260 755 грн., що на 519 134 грн більше від початкової ціни об’єктів (741 621 грн).

Переможцем аукціону стало ТОВ "ТРИАЯ", яке запропонувало найбільшу ціну.

Повідомляємо, що до участі в аукціоні були допущені усі суб’єкти, які скерували в управління з питань комунальної власності області департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації відповідні заяви.

Переможець аукціону, з яким в подальшому буде укладено договір купівлі-продажу, окрім ціни продажу об’єкта приватизації буде зобов’язаний сплатити усі витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до продажу та погасити існуючу заборгованість комунального підприємства.

Кошти, отримані від продажу об’єкта, будуть в повному обсязі перераховані до бюджету розвитку обласного бюджету Миколаївської області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв