Миколаївська зоозахисниця заявила, що ЧСЗ фінансує відстріл безпритульних тварин

Муза Махова звинуватила міський департаменто ЖКГ та працівників Центру захисту тварин в жадібності, жорстокості та безграмотності
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua
Миколаївська зоозахисниця заявила, що ЧСЗ фінансує відстріл безпритульних тварин
Миколаївська зоозахисниця заявила, що ЧСЗ фінансує відстріл безпритульних тварин

У Миколаєві знов заговорили про вбивство безпритульних тварин. На цей раз про відстріл собак в районі Чорноморського суднобудівного заводу (далі - ЧСЗ) на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала зоозахисниця Муза Махова, передає Depo.Миколаїв.

Махова стверджує, що керівництво заводу фінансує відстріл тварин і ігнорує інші заходи щодо зменьшення їх популяції: "НА ЧСЗ СТРІЛЯЮТЬ! Не секрет, що на кожному закритому підприємстві, де працюють люди, живуть так само домашні собаки і кішки. Чорноморський суднобудівний завод не виняток. На превеликий жаль, багато років на цьому заводі повторюється одна і та ж трагедія. Собаки, до яких співробітники звикають, стають ручними, легко йдуть на контакт, починають довіряти людям, постійно стають жертвою, тому що керівництво ЧСЗ оплачує "працю" найнятих для винищення цих тварин мисливців". 

Зоозахисниця обурена тим фактом, що ЧСЗ жодного разу не зверталося до Центру захисту тварин, аби спеціалісти стерелізували собак, а замість цього просто їх вбивають: "Чому керівництво ЧСЗ не скористається безкоштовною допомогою міського "Центру захисту тварин" в стерилізації собак, щоб раз і назавжди покласти край розмноженню старих собак і припинити проникнення нових?". 

Також активістка висловлює невдоворлення роботою самого Центру захисту тварин: "Чому керівництво міського "Центру захисту тварин" за майже 2 роки з початку свого відкриття, так і не почало працювати з закритими великими підприємствами? Адже працювати на закритих підприємствах набагато простіше, продуктивніше і це найбільш вдячна робота, тому що результат на закритих територіях відчувається відразу і це бачать всі люди, які і люблять і не люблять тварин?".

Муза Махова звинуватила міський департаменто ЖКГ та працівників Центру захисту тварин в жадібності, жорстокості та безграмотності.

Миколаївська зоозахисниця заявила, що ЧСЗ фінансує відстріл безпритульних тварин - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв