Миколаївська облрада збільшила "депутатські гроші" до 300 тисяч

Спортсменам, які поїдують на Олімпіаду до Ріо, депутати також "підкинули" кошти
Depo.Миколаїв
10 червня 2016 12:04
ФОТО: depo.ua
Миколаївська облрада збільшила "депутатські гроші" до 300 тисяч
Миколаївська облрада збільшила "депутатські гроші" до 300 тисяч

Одним із перших рішень Миколаївської облради на сьогоднішній сесії стало ухваленя змін до бюджету. Зокрема це допомога олімпійцям та збільшення обсягів "депутатських" коштів. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

У новому проекті рішення враховано субвенцію з держбюджету на обладнання найкращим опорним школам області сучасної матеріально-технічною базою. Так, 2,69 мільйони гривень отримають бюджети Вітовського (Жовтневого) і Новобузького районів.

Крім того, спортсмени також отримають кошти. В Олімпіаді у змаганнях з вітрильного спорту братимуть участь миколаївці, проте грошей їм не вистачало, оскільки цей вид спорту потребує значних коштів на устаткування. Облрада олімпійцям "підкинула" 190 тисяч гривень.

Також бюджетна комісія рекомендувала збільшити субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам на виконання депутатами облради доручень виборців. На кожного депутата тепер по можливісті буде виділятися 300 тисяч гривень.

Ще 450 тисяч гривень виділять на реалізацію соціально-значущих проектів Обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Серед переможців - Снігурівський, Баштанський, Вознесенський, Первомайський райони.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв