ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська молодь зазирнула в історичне минуле Великої Морської під час foot-квесту

Змагалися за перемогу 70 учасників з різних вишів Миколаєва
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївська молодь зазирнула в історичне минуле Великої Морської під час foot-квесту
Миколаївська молодь зазирнула в історичне минуле Великої Морської під час foot-квесту

28 квітня Великою Морською пройшов другий foot-квест з циклу "Історичний Миколаїв" (у 2015 році — Адміральською). У ньому взяли участь 14 команд. Про це йдеться на сайті обласної бібліотеки для юнацтва, повідомляє Depo.Миколаїв.

У кожній команді було по п'ять чоловік з миколаївських вишів: національного аграрного університету, філії Київського національного університету культури і мистецтв, будівельного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури, професійного ліцею сфери послуг, професійного суднобудівного ліцею ім. В. Гречишникова, професійного ліцею та професійного промислового ліцею, Державного навчального закладу "Вище професійне училище №7", муніципального академічного коледжу.

Враховуючи велику кількість учасників (70 чоловіків з команд, 24 координатори-волонтери та близько 30 з груп підтримки), foot-квест провели у два етапи: з 10 до 12 та з 14 до 16 години. Можливий максимум часу на проходження квесту — дві години. Кожна з команд повинна була розгадати 12 загадок щодо історичних фактів та архітектурних пам'яток, відшукати відповідні локації на Великій Морській (від Пушкінської до Інженерної), біля яких зробити підтверджувальне командне селфі, отримати від координаторів фрагменти пазла, і якнайшвидше повернутися "на базу" — до бібліотеки.

На заключному етапі учасники складали з одержаних на локаціях пазлів картину миколаївського художника Олександра Покосенка, де зображено розташовану на Великій Морській будівлю Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, яка є архітектурною пам'яткою ХІХ ст., і захищали перед журі свій маршрут. 

Переможцями у краєзнавчому foot-квесті "Історичний Миколаїв: вулиця Велика Морська" стали: І місце — команди "Першопрохідці" з Миколаївського професійного ліцею сфери послуг та "Імперіал" з "аграрки"; ІІ місце — команди "Діти міста M" з професійного промислового ліцею та "AGFORD" з "аграрки"; ІІІ місце — "Ерудити" з професійного ліцею сфери послуг та "GR 314" "аграрки". Учасники шести команд-переможців були нагороджені призами від спонсорів: подарунковими сертифікатами на безкоштовне відвідування Скай-парку (І місце) та сертифікатами на відвідування Роллер-центру (ІІ та ІІІ місця).

Дипломами від Миколаївської обласної організації Національної спілки фотохудожників України в окремій конкурсній номінації "Шалена фотозйомка" Любов Савельєва відзначила команди "Морські вовки" з Миколаївського професійного ліцею сфери послуг та "Лови момент" з Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв за якість командних фотографій, креативність, оригінальність та наявність в кадрі оригінальних елементів чи персонажів, які символізують локацію. Крім того, організатори краєзнавчого квесту вручили Подяки координаторам-волонтерам, які протягом дня чергували на локаціях, фіксували проходження квесту командами, роздавали конверти із завданнями і вручали фрагменти пазлу у разі правильної відповіді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв