Миколаївська міськрада витратить 6,6 млн грн на відпочинок дітей пільговиків

До табору "Маяк" у Рибаківці вже відправили 200 дітей
Depo.Миколаїв
11 червня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
Миколаївська міськрада витратить 6,6 млн грн на відпочинок дітей пільговиків
Миколаївська міськрада витратить 6,6 млн грн на відпочинок дітей пільговиків

За бортом плюс 23 С, вода плюс 21, і ще один плюс - канікули. Літній сезон набирає обертів, перша зміна відпочинку стартувала і в дитячому таборі "Маяк" в Рибаківці. Зараз тут заряджаються позитивними емоціями і запасаються здоров'ям 200 миколаївських дітей, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Цього року вперше міська влада виділила з бюджету на відпочинок дітей пільгових категорій таку велику суму - 6,6 млн грн. Це дозволить управлінню з питань сім'ї, дітей та молоді в рамках Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки оздоровити 1 679 дітей, що втричі більше, ніж минулого року. За результатами відкритих торгів вдалося заощадити додаткові кошти, які теж будуть спрямовані на придбання путівок для якісного відпочинку миколаївських дітей.

Вчора, 10 червня, табір "Маяк" відвідали начальник управління з питань сім'ї, дітей та молоді Олег Соколик і представники адміністрацій районів міста, які займаються підбором і направленням дітей в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Комісія побачила, в яких умовах відпочивають діти, переконалася в тому, що дозвілля хлопців та дівчат насичене, а раціон харчування різноманітний.

У вихованців "Маяка", втім, чимало скарг. Дівчата і хлопці розповіли нам, що незадоволені тим, що дискотека закінчується зарано, хотілося б танцювати до 23:00. Викликає обурення і температура морської води. Лікар дозволить водні процедури тільки тоді, коли вода нагріється до 23 С. Втім, це може статися вже завтра, адже вода теплішає кожного дня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв