Миколаївська міськрада в обхід Кабміну "подарувала" три портові елеватори

Міськрада розпорядилась Врадіїївським, Новополтавським та Миколаївським портовими елеваторами, власником яких є Кабінет Міністрів України
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 11:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївська міськрада в обхід Кабміну "подарувала" три портові елеватори
Миколаївська міськрада в обхід Кабміну "подарувала" три портові елеватори

Прокуратурою області виявлено порушення законодавства під час розпорядження державним майном Врадіїївського, Новополтавського та Миколаївського портового елеваторів, власником якого є Кабінет Міністрів України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, наприкінці 2011 року виконавчим комітетом Миколаївської міської ради прийнято рішення про оформлення права приватної власності на об’єкти нерухомого майна Миколаївського портового елеватору без дозволу власника - Кабінету Міністрів України.

Більше того, відповідно до вимог діючого законодавства, зазначене майно не підлягає ні приватизації, ні корпоратизації.

Згідно зі ст. 23 Закону України "Про прокуратурою" прокуратурою області за погодженням з Генеральною прокуратурою України скеровано до суду в інтересах Кабінету Міністрів України дві позовні заяви про повернення до державної власності нерухомого майна вартістю 7,6 млн. грн.

Окрім того, на даний час прокуратурою готуються матеріали для звернення до суду із позовами про скасування аналогічних незаконних рішень місцевих рад, на підставі яких вибули із державної власності єдині майнові комплекси Новополтавського та Врадіївського елеваторів ринковою вартістю більше 40 млн.грн.

Робота щодо захисту майнових інтересів держави заходами представницького характеру триває.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв