ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївська міськрада незаконно передала в оренду 7 га донної поверхні Бузького лиману

Вартість земля досягає 5,6 млн грн
Depo.Миколаїв
12 лютого 2016 17:52
ФОТО: depo.ua
Миколаївська міськрада незаконно передала в оренду 7 га донної поверхні Бузького лиману
Миколаївська міськрада незаконно передала в оренду 7 га донної поверхні Бузького лиману

Незаконне рішення міської ради, яка віддала в оренду земельну ділянку вартістю 5,6 млн грн, скасував Вищий господарський суд України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

Відповідно до матеріалів справи, Миколаївська міськрада незаконно передала товариству в оренду земельну ділянку площею майже 7 га вартістю 5,6 млн грн., розташовану між державним підприємством "Спеціальний морський порт "Октябрьск" та межею м. Миколаєва.

Установлено, що частина наданої в оренду товариству земельної ділянки площею понад 5 га під водним об’єктом загальнодержавного значення є донною поверхнею Бузького лиману. Разом з тим, міська рада усупереч вимог законодавства та з перевищенням наданих повноважень розпорядилася землями державної власності.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування незаконного рішення міської ради та визнання недійсним договору оренди зазначеної земельної ділянки. Однак, судом апеляційної інстанції відмовлено у задоволенні позивних вимог прокурора.

Натомість Вищий господарський суд України задовольнив позовні вимоги прокурора – скасував постанову апеляційного суду про відмову у задоволенні позову, визнав незаконним і скасував рішення Миколаївської міської ради та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв