ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївщина розірвала угоди про співпрацю з двома областями Росії

В облдержадміністрації зазначили, що не бачать сенсу у співпраці з країною-агресором
Depo.Миколаїв
6 квітня 2016 17:45
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина розірвала угоди про співпрацю з двома областями Росії
Миколаївщина розірвала угоди про співпрацю з двома областями Росії

Миколаївська область розриває співпрацю з двома областями РФ. Відповідні листи на ім'я губернаторів Тюменської і Мурманської областей підписав голова облдержадміністрації Вадим Меріков. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

У листах аргументували, що в умовах військової агресії, анексії Криму, окупації частини Донецької і Луганської областей, тисяч загиблих і поранених, серед яких і миколаївські воїни, двосторонніх секторальних санкцій голова ОДА не бачить сенсу у співпраці з регіонами країни-агресора. 

Вадим Меріков нагадав, більше 500 депутатів районних, міських і обласної рад підтримали рішення ВР про визнання РФ країною-агресором, а "ДНР-ЛНР" - терористичними організаціями. "При цьому сьогодні серед жителів Мурманської і Тюменської областей багато тих, які воюють на боці терористів. Російських військових, уродженців цих регіонів неодноразово затримували на території України", - зазначив він.

Угоду між Миколаївською та Тюменської областями про співробітництво в торгово-економічній, науково-технічній і культурній сферах було підписано 25 травня 2011 року Миколою Кругловим. Аналогічну угоду з керівництвом Мурманської області - 31 травня 2003 року Олексієм Гаркушею.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв