Миколаївщина приєднається до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

Захід відбудеться у два етапи і продовжиться у листопаді
Depo.Миколаїв
10 травня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина приєднається до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху
Миколаївщина приєднається до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

З 16 по 22 травня по всій Україні проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху. Миколаївщина також до нього приєднається. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Мета тижня – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, ЗМІ та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання ПДР.  
"Щороку на автошляхах України гине понад 4 000 осіб та більш, ніж 30 000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років", - йдеться у повідомленні.

У 2016 році Тиждень безпеки дорожнього руху відбудеться у два етапи: з 16 по 22 травня та з 14 по 20 листопада. Програма травневого Тижня передбачає прес-конференції, круглі столи та наради з безпеки дорожнього руху; загальнодержавну акцію зі здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у ДТП; семінар для міських голів міст України з управління стабільністю безпеки дорожнього руху; проведення Першого Національного Форуму автошкіл України та інші заходи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв