Миколаївщина не справляється з африканською чумою свиней

В Миколаївську область направлено фахівців ветеринарної медицини з 14 областей України
Depo.Миколаїв
21 серпня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївщина не справляється з африканською чумою свиней
Миколаївщина не справляється з африканською чумою свиней

Миколаївській області допоможуть перемогти чуму свиней. На даний час на території Миколаївської області епізоотична ситуація залишається складною. З метою локалізації та ліквідації спалахів африканської чуми свиней задіяна спеціалізована техніка та спеціалісти Держпродспоживслужби, Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної поліції, передає Depo.Миколаїв.

Щоденно в зоні карантину працює 34 ветеринарних фахівці та 6 одиниць дезінфекційної техніки Держпродспоживслужби області.

Окрім цього, за ініціативи тимчасово виконуючого обов’язки голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслава Боня, для допомоги в організації та проведенні заходів з ліквідації та локалізації спалахів АЧС Держпродспоживслужбою України направлено в Миколаївську область фахівців ветеринарної медицини з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей в загальній кількості 35 осіб. Також з Кіровоградської, Запорізької, Вінницької, Херсонської областей на Миколаївщину прибуло 7 одиниць дезінфекційної техніки.

На теперішній час ситуація щодо локалізації та ліквідації спалахів африканської чуми свиней в області контрольована та знаходиться під постійним наглядом державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській облдержадміністрації.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв