Миколаївець виграв Чемпіонат світу з кікбоксингу

Переможцем світових змагань став миколаївець Олександр Павлюк

Миколаївець виграв Чемпіонат світу з кік…

В суботу, 3 вересня у Дубліні (Ірландія) завершився Чемпіонат світу 2016 року з кікбоксингу серед кадетів і юніорів. З-поміж 1800 учасників з 58 країн збірна України здобула 18 нагород, серед них 8 найвищого ґатунку, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Спортивного комітету України.

Двічі найкращими у музичних формах стали Мар’ян Гуржій, Єлизавета Щербакова та Дар’я Мороз. Вони виграли змагання у м’якому стилі зі зброєю і без. Дубль також на рахунку в Дмитра Пономаренка, Олесі Булгакової та Надії Тонконогової. Дмитро став чемпіоном у м’якому стилі без зброї і додав до своєї скарбнички срібло в цьому стилі, але зі зброєю. Дівчата два рази відзначилися на другій сходинці: Олеся – в жорсткому стилі зі зброєю і без, а Надія – в м’якому стилі зі зброєю і без. Бронзу в музичних формах у м’якому стилі без зброї здобув Тарас Демченко

Українці завоювали нагороди і в рингу. Переможцем світових змагань став миколаївець Олександр Павлюк. На його честь лунав гімн України під час нагородження призерів розділу К-1 в 81 кг.

Миколаївець виграв Чемпіонат світу Чемпіонат світу з кікбоксингу - фото 1

Данило Кедюлич виграв срібло в лоу-кік в 45 кг. Ще троє українських кікбоксерів піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани: у лоу-кік – Сергій Путілов (75 кг) та Ілля Міхєєв (81 кг), у фул-контакт – Роман Постойко (67 кг).

Нагадаємо, що перед літньою паузою українці 16 разів відзначилися на п'єдесталі пошани на етапі Кубку світу в Італії. А перед відновленням міжнародного сезону кікбоксери отримали досвід на спільному турнірі з представниками таїландського боксу.