Миколаївець підробив документ, щоб зняти арешт з авто

Чоловіка "розкусили" у сервісному центрі, коли він прийшов повертати машину
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
Миколаївець підробив документ, щоб зняти арешт з авто
Миколаївець підробив документ, щоб зняти арешт з авто

Маючи борг перед банківською установою більше 80 тисяч гривень, мешканець Миколаєва сподівався зняти арешт із автомобілю на підставі постанови відділу Державної виконавчої служби з ознаками підробки. Про це Depo.Миколаїв повідомили в Регіональному сервісноому центрі МВС.

До фахівців Регіонального сервісного центру звернувся 39-річний чоловік із проханням зняти арешт із автомобілю "Chevrolet Lacetti" 2008 року випуску. При цьому миколаївець надав відповідну постанову від державного виконавця одного з міських відділів ДВС, у якій проінформовано, що начебто боржник у повному обсязі сплатив банківській установі кредит, штрафні санкції, заборгованість за відсотками за користування кредитом на загальну суму більше 80 тисяч гривень.

Документ у фахівців сервісного центру МВС викликав сумнів, зокрема відбиток печатки, якою було завірено постанову. Зателефонувавши до відділу ДВС, спеціалісти дізналися, що постанова взагалі не видавалася боржнику і тим більше виконавець, якого було зазначено в документі, в органах юстиції не працює.

На місце події були викликані правоохоронці, які для подальшого розгляду справи запросили відвідувача сервісного центру до відділу поліції. Наразі правоохоронцями Заводського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 358 КК України "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів", санкція якої передбачає покарання в вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв