ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці масово підхопили хворобу Боткіна через покупну питну воду

Так звана доочищена вода, що продається на розлив, вочевидь, стала причиною масового захворювання жителів Миколаєва на вірусний гепатит А (хворобу Боткіна)

Depo.Миколаїв
3 січня 2018 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Миколаїв з посиланням на прес-службу Миколаївської міськради.

Жителі Миколаєва стали масово потрапляти з симптомами вірусного гепатиту А до лікарень в останні дні 2017 року. Станом на середу, 3 січня. У місті налічується вже 37 хворих, зокрема й діти. Найбільша кількість у Заводському районі.

Фахівці вже проаналізували шляхи передачі небезпечної хвороби та дійшли висновку, що, скоріше за все, зараження відбулося через так звану доочищену питну воду, яку продають на розлив.

"Епідобстеження встановило, що загального харчового фактору у пацієнтів немає, люди навіть ніде не зустрічалися. Це дало підстави вважати, що єдиний фактор, об'єднуючий хворих – вода з пунктів доочищення та розливу ", - повідомили у міськраді.

Тепер у Миколаєві перевіряють всі пункти продажу води, їх понад 100. Сьогодні відібрали зразки води в тих точках продажу, про які повідомили хворі. Дослідження буде проведено у вірусологічній лабораторії в Миколаєві і паралельно у референс-лабораторії Одеси.

Нагадаємо, спалахи гепатиту А спостерігалися також на

Запоріжжі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв