Миколаїв закупив тисячу лопат для боротьби зі снігом

У місті очікують поставки тракторів та поповнення запасів піщано-сольової суміші
Depo.Миколаїв
24 жовтня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua
Миколаїв закупив тисячу лопат для боротьби зі снігом
Миколаїв закупив тисячу лопат для боротьби зі снігом

Сьогодні, 24 жовтня, в ході розширеної апаратної наради мер Миколаєва Олександр Сєнкевич підняв питання про підготовку міста до прибирання снігу. Всім керівникам підрозділів доручили перевірити наявність інструментів, необхідних для боротьби зі снігом. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя розповів, що поточного року закуплено 1000 лопат. Адміністрації районів працюють з підприємствами щодо залучення снігоприбиральної техніки, забезпечення її паливом.

За словами директора Департамента ЖКГ Андрія Палька, відбулися торги з придбання піску і солі, укладені договори. Але на перший час запаси солі у міста є.

Віце-мер Валентин Гайдаржи підсумував, що голови адміністрацій районів, департамент ЖКГ та керівник КП "ЕЛУ автодоріг" опрацьовують питання підготовки до зими, враховуючи минулорічний досвід, купують снігоприбиральну техніку. "Найближчим часом очікуємо поставку тракторів, підготовлена база для отримання солі. Запас піщано-сольової суміші є", - зазначила Наталія Горбенко, директор КП "ЕЛУ автодоріг". 

Нагадаємр, що за результатами перевірки патрульної поліції КП "ЕЛУ автодоріг" Миколаїв забезпечений протиожеледною сумішшю лише на 30%.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв