МФК "Миколаїв" зіграв контрольний матч з "Реал Фарма"

"Корабелам" не пощастило і вони програли з рахунком 1:2

МФК "Миколаїв" зіграв контрольний матч з…

Вчора МФК "Миколаїв" зіграв контрольний матч з "Реал Фарма" (Одеса), який закінчився з рахунком 1: 2 (0: 2), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

МФК "Миколаїв" зіграв у складі: Восконян (Чумак, 46), Любчак, Чучман, Цапій (Кошелюк, 46), Сартіна (Дьяченко, 66), Гордя (Рогозінський, 46), Коллінс, Муховиков (Батюшін, 46), Ковальов (Саркісян. 75), Сікорський, Берко (Сторублевцев, 46).

Головний тренер - Руслан Забранський.

МФК "Миколаїв" зіграв контрольний матч з "Реал Фарма" - фото 1

"Реал Фарма" представляли: Ширяєв - Вдовиченко, Дубина, Кравченко Ю. (Віксіч, 46), Хромих (Шаповаленко, 64), Бичков (Бабенцова, 46), Малиш, Машнін (Лиховидов А., 80), Поліщук (Какушина, 68 ), Георгієв (Нестеренко, 46), Степанишин (Арслан, 68).

Головний тренер - Владислав Зубков.

Голи: Віксіч (47, автогол) - Степанишин (40), Малиш (44)

На 89-й хвилині Ігор Сікорський не реалізував пенальті (мимо).

Матч не назвеш вдалим для миколаївців: в першому таймі суперник не дозволяв розігрувати підлягає м'яч біля своїх воріт, вигравав більшу частину єдиноборств.

А на 40-й хвилині гості і зовсім вийшли вперед - Степанишин скористався передачею свого партнера по команді, обіграв Чучмана і пробив повз Восконяна. Вже через чотири хвилини в ворота миколаївців влетів другий м'яч.

МФК "Миколаїв" зіграв контрольний матч з "Реал Фарма" - фото 2

Сергій Любчак у власному штрафному поклав на газон форварда гостей, Малюк реалізував пенальті - 2: 0.

Початок другого тайму ознаменувався замінами по обидва боки. Перерва пішла на користь "муніципалів": гра господарів дещо змінилася, і стартові 15 хвилин другого тайму стали найкращим відрізком в матчі для команди Руслана Забранського. З виходом на поле Батюшіна і Кошелюка, команда додала в динаміці, з'явилися моменти, які вдалося втілити в забитий м'яч.

Головна заслуга м'яча від МФК "Миколаїв" належить Андрію Ковальову: півзахисник обіграв на фланзі двох опонентів і з ближнього кута воротарського прострілив в центр. Там, випередивши Сторублёвцева, м'яч від захисника одеситів Віксічка прошмигнув у ворота гостей.

МФК "Миколаїв" зіграв контрольний матч з "Реал Фарма" - фото 3

Через пару хвилин пішов навіс в район воротарського майданчика, де Валерій Сторублевцев опинився на гарній гольовий позиції, але удача була на боці "Реала Фарми" - удар прийшовся в притирання зі штангою.

Протягом другого тайму наша команда не зменшувала оберти. Цьому сприяли свіжі футболісти, які вийшли на заміну (Дьяченко, Саркісян, Рогозінський, Сторублёвцев). Господарі більше володіли ініціативою, а в кінцівці, коли гості захопилися утриманням рахунку, при черговому небезпечному навісі в штрафну, миколаївці заробили пенальті.

Головний арбітр зустрічі, Володимир Миланич, побачив порушення правил на Кошелюк і вказав на одинадцятиметрову позначку. Однак миколаївцям не вдалося зрівняти рахунок - Ігор Сікорський не потрапив в створ воріт. Сподіваємося, що в чемпіонаті його точна серія ударів з пенальті не перерветься.