МФК "Миколаїв" в "суху" програв криворізькому "Гірнику"

0:3 - МФК "Миколаїв" продовжує свою серію без забитих голів

МФК "Миколаїв" в "суху" програв криворіз…

У матчі 24-го туру між МФК "Миколаїв" та "Гірником" (Кривий Ріг) несподіванки почалися ще до стартового свистка, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Миколаївський півзахисник Юрій Батюшін отримав травму на передматчевій розминці і не зміг вийти на поле. Замість нього на смарагдовий газон Центрального Міського Стадіону вийшов Валерій Рогозінський. В іншому, змін у складі "корабелів" не спостерігалося: традиційно Чумак в воротах, на флангах Сартіна і Цапій, продовжився експеримент з парою центральних захисників Буличов-Чучман; в півзахисті опорним вийшов Момот, четвірка атакуючих хавбеків - Муховиков, Берко, Ковальов, Рогозінський і єдиним нападником вийшов відсидів триматчеву дискваліфікацію Сікорський.

Що стосується наших гостей, то тут не змогли приїхати до Миколаєва Євген Сантрапинських, Сергій Гвоздевич, Сергій Нудний і Олександр Ситник. Зі стартових хвилин з'явилися Вадим Жук і Юрій Павлик, які є рідкісними гостями основного складу "Гірника".

Стартові хвилини зустрічі активно провели господарі. Не можна не відзначити завзятість і завзяття відзначитися швидким голом у МФК "Миколаїв". Гості ж активно застосовували тактику фолу в центрі поля, не гребуючи грати жорстко проти своїх опонентів.

Вже на п'ятій хвилині зустрічі жовту картку отримав Ігор Сікорський. Форвард господарів, який змінив розпущене волосся на зібраний пучок-хвіст, активно взаємодіяв з партнерами, пропонував себе і загострював атаки своєї команди.

Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 32-й хвилині. Цапій і Ковальов мали можливість вразити ворота Геннадія Ганева, але захисники заблокували удари миколаївців.

А на 33-й хвилині гри стався, можливо, ключовий момент всього матчу. У боротьбі із захисником гостей на газон впав Ігор Сікорський. Головний арбітр зустрічі розцінив цей момент як симуляцію і показав нападнику господарів другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону. До слова, це було не єдине рішення арбітра, яке викликало бурхливі емоції у вболівальників миколаївців. Спори і обурення миколаївських футболістів і уболівальників не привели до зміни цього рішення. Йдучи з поля, Ігор ледь стримував сльози: дійсно, друге вилучення в цьому колі і в цьому сезоні для Сікорського - це серйозний удар по моральному стану не тільки гравця команди Руслана Забранського, але і для всієї команди.

Справедливості заради, господарі не знітилися, а продовжили атакувати ворота гостей. Постійно шукав шляхи для навісів Валерій Рогозінський, який провів дуже пристойний за рівнем матч, але його навіси не знаходили своїх партнерів. Взагалі, гра миколаївського клубу дуже радувала око - було видно і активні забіги флангових гравців, і в цілому матч виглядав жваво. Здавалося, що сьогодні "корабели" зможуть не тільки забити перший м'яч після зимового сезону, а й поборотися за очки, але ...

На 40-й хвилині зустрічі "Гірник" міг забивати м'яч у ворота Чумака. Однак Роман, разом з Юрієм Цапіем, зумів скластися і відбити дуже складний удар (п'ятою!) Від Сітало.

А на останній доданій до першого таймі хвилині гості таки зуміли забити м'яч. Після довгої передачі на хід, Цапій і Буличов не зуміли точно вибити м'яч, чим скористався Сітало - 0: 1.

Після перерви замін не відбулося. Миколаївські вболівальники намагалися підбадьорити команду різними кричалками і піснями, але це не принесло свої плоди. Навпаки, "Гірник" впевнено відсунув гру від своїх воріт і на 61-й хвилині забив другий м'яч: після розіграшу кутового Сітало головою скинув на Рябова і центральний півзахисник гостей вразив незахищений кут воріт Чумака.

Поступово гра почала заспокоюватися. МФК "Миколаїв" не міг до ладу вийти в атаку: позначалася відсутність віддаленого Сікорського, а "Гірник" здорово діяв на контратаках. Кілька разів блискуче на лінії воріт діяв Чумак, який відбив непрості удари від Григорик і Боровського.

Третій м'яч у свої ворота вже точно "корабели" не заслуговували. Але на 88-й хвилині точний низовий удар вдався Крамар. Чумак був безсилий.

Вже в компенсований час Муховиков і Рогозінський могли відквитати один м'яч. Але Геннадій Ганев впорався з їх потугами і відстояв свій особистий десятий "сухий" матч у сезоні і дванадцятий переможний для команди.

0:3 - МФК "Миколаїв" продовжує свою серію без забитих голів.