МФК "Миколаїв" продув кіровоградській "Зірці"

МФК "Миколаїв" продув кіровоградській "З…

Вчора, 16 квітня, на Центральному міському стадіоні зібралось близько двох тисяч уболівальників, щоб подивитися на матч МФК "Миколаїв" та кіровоградської "Зірки", повідомляє Depo.Миколаїв.

Арбітри: Максим Козиряцький (Запоріжжя), Андрій Лібстер (Луганськ), Сергій Толмачов (Маріуполь).

Резервний арбітр: Роман Калита (Миколаїв).

Спостерігач арбітражу: Сергій Соботюк (Київ).

Голи: Чичиков (25 '), Кучеренко (54'- пен).

МФК "Миколаїв": Чумак, Бессалов, Берко, Саркісян (Сторублёвцев, 56), Батюшін, Момот, Цапій (Рогозінський, 70), Гордя (Муховиков, 58), Ковальов, Буличов-к, Чучман.

Запасні: Майборода, Хохлов, Моря, Вітенко.

"Зірка" (Кіровоград): Паст, Каваців, Лупашко, Щедрий, Бацула, Кучеренко, Фатєєв, Г. Баранець-к (Акименко, 74), Ковальов, Чичиков (Зубков, 87), Локтіонов (Попов, 77).

Запасні: Поштаренко, Мостовий, Допілка, Г. Баранець.

Попередження: Бессалов (37 '), Чучман (54').

Миколаївський клуб підійшов до матчу з черговими втратами: не встигли відновитися до звітній грі Кошелюк і Любчак, а дискваліфікацію відбували Сартіна і Сікорський. Вперше в сезоні на поле зі стартових хвилин вийшли Саркісян і Буличов (Юрій з'явився з капітанською пов'язкою), а в центрі оборони виник Момот, який встиг повернутися в лад.

Початок зустрічі пройшов на рівних курсах. Обидві команди не поспішали активізувати свій атакуючий потенціал, і з перших хвилин ніхто не прагнув забити швидкий м'яч.

Перший удар в створ воріт відбувся лише на 19-й хвилині: це Чичиков пробив точно в руки Чумаку. А через кілька хвилин гості домоглися свого. Традиційне введення м'яча з ауту привів до того, що Чучман не зумів влучити по м'ячу, а в боротьбі з Момотом Локтіонов зумів п'ятою (!) продовжити атаку на Чичикова. Олексій пробив в ближню дев'ятку воріт господарів - 0:1.

На радості від забитого м'яча, "Зірка" побігла вперед. У наступній атаці Щедрий і Бацула пробивали по воротах Чумака, але на заваді стали миколаївські захисники. «Корабели» відповіли кількома неточними ударами з середньої дистанції від Саркісяна і Бессалова.

На 31-й хвилині гості пропустили ще один шанс для взяття воріт: Чичиков здорово вивів Локтіонова на ударну позицію, Роман уникнув офсайдної "пастки", увійшов в штрафну, але пробив повз дальній кут. На цьому активність обох команд згасла до свистка на перерву.

Після 15-хвилинного відпочинку МФК "Миколаїв" заволодів ініціативою і пішов в атаку. Але всі потуги миколаївців обрушилися в прірву після фолу Чучмана в штрафний. Пенальті успішно реалізував Кучеренко, спокійно розвівши м'яч і Чумака по різних кутах.

Тренерський штаб провів дві заміни: на полі з'явилися Сторубльоцев і Муховиков. Однак належного посилення ці футболісти на полі не привнесли.

На 70-й хвилині деякі вболівальники потягнулися зі стадіону. Можливо це і спонукало господарів поля активізуватися. Зміна Цапія на Рогозинського збільшила кількість навісів у штрафний майданчик гостей. Після одного з них м'яч відскочив до Батюшіна: Юрій підробив і пробив по воротах, проте "круглий" влучив у поперечину, а на добиванні Сторублёвцев не досяг успіху.

Біля воріт Чумака теж було "гаряче". Свій шанс упустив вихованець миколаївського футболу Попов, чий удар парирував миколаївський кіпер.

Останні хвилини пройшли під акомпанемент атак МФК "Миколаїв". Могли забивати Муховиков, Чучман і Момот, але на лінії воріт вище всяких похвал зіграв Паст.

0:2 - МФК "Миколаїв" поступається кіровоградській "Зірці" та продовжує свою безгольову серію до п'яти зустрічей.