Мер назвав Миколаїв сплячим гігантом

За словами Олександра Сєнкевича, у міста є великий промисловий і гуманітарний потенціал
Depo.Миколаїв
25 травня 2016 19:47
ФОТО: depo.ua
Мер назвав Миколаїв сплячим гігантом
Мер назвав Миколаїв сплячим гігантом

Миколаїв має величезні можливості, хоча поки що й не повністю реалізованими. Тому наше місто більше схоже на необроблений алмаз. Про це 24 травня розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич під час зустрічі з бізнес-делегацією з Бахрейну і Китаю, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як повідомляє прес-служба міськради, участь у зустрічі також взяли губернатор Вадим Меріков, керівник облради Вікторія Москаленко. До складу бізнес-делегації увійшли Ібрагім Альфахад, голова правління EAG Development (Королівство Бахрейн), Хаді Алалаві, генеральный менеджер EAG Development, Сергій Макогон, віце-президент EAG Development, Андрій Середенко, помічник віце-президента EAG Development, Цін Цай, генеральний менеджер зовнішньоекономічного відділу China State Construction Harbour Construction Co. Ltd. (Китайська Народна республіка), пані Шен Фанглінг, помічник генерального менеджера зовнішньоекономічного відділу China State Construction Harbour Construction Co. Ltd.

"Миколаїв - це сплячий гігант", - сказав Олександр Сєнкевич, відзначивши, що наше місто може зацікавити інвесторів не тільки своїм промисловим потенціалом, але і широкими можливостями зростання в гуманітарній сфері, морегосподарській галузі, а також у сфері інформаційних технологій. Як зазначив міський голова, у Миколаєві успішно працюють компанії з європейськими та американськими інвестиціями.

"Ми визначили головні напрямки розвитку. Ми будемо розвивати транспортну інфраструктуру і логістику. У Миколаєва вигідне географічне розташування. Він стоїть на двох річках - Інгулі та Південному Бузі, і у нього одна з найбільш протяжних берегових ліній. Це дає нам можливість також розвивати морську інфраструктуру", - сказав Олександр Сєнкевич.

"Наступний напрямок пов'язано з інформаційними технологіями", - додав міський голова. За його словами, у Миколаєві працюють різні IT-підприємства, які досягли помітного успіху в своїй галузі. Деякі з них можуть похвалитися контрактами з компаніями зі світовим ім'ям. Це Warner Brothers, Johnson & Johnson, General Electric.

Олександр Сєнкевич розповів про актуальні для нашого міста проекти, реалізація яких дасть Миколаєву потужний імпульс розвитку, допоможе вдосконалити його інфраструктуру. Це будівництво об'їзного моста, створення індустріального парку, розвиток громадського транспорту.

Крім того, місто зацікавлене в проекті, який пов'язаний з переробкою сміття з полігону ТПВ та генерацією з нього електроенергії. Цьому питанню буде присвячено окремий бізнес-форум, який пройде на початку липня. "На початку липня у нас буде бізнес-форум, який буде присвячений переробці сміття в електроенергію", - сказав Олександр Сєнкевич.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв