ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва "зжене" студентів на День Європи та нагородить вечерею з собою

Міський голова Олександр Сєнкевич доручив ректорам миколаївських ВНЗ організувати святкування Дня Європи за допомогою студентів
Depo.Миколаїв
27 квітня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва "зжене" студентів на День Європи та нагородить вечерею з собою
Мер Миколаєва "зжене" студентів на День Європи та нагородить вечерею з собою

Міський голова Олександр Сєнкевич доручив ректорам миколаївських ВНЗ організувати святкування Дня Європи за допомогою студентів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Учні повинні будуть брати участь в 5-годинному заході, який буде включати себе ходу головною вулицею міста і подання всіх країн учасниць ЄС. Найкреативніші студенти отримають від управління культури похід в нічний клуб.

Сенкевич доручив миколаївським ВНЗ зробити презентацію кожної з країн Європейського Союзу. Для цього близько 60 студентів повинні будуть пройти колоною по вулиці Соборній з прапором обраної країни, а потім представити її на сцені, яку встановлять на Інгульському спуску.

Мер Миколаєва "зжене" студентів на День Європи та нагородить вечерею з собою - фото 1

Начальник міського управління культури Лілія Заворотня більш детально розповіла принцип усього свята. Вона сказала, що правила свята демократичні і оформлення европараду справа рук самих студентів. Будуть підтримуватися творчі підходи до поставленого завдання і креативна презентація країн.

Відзначимо, що члени журі визначать трійку кращих студентських команд. За перше місце команда отримає кубок мера - це вечеря з Сєнкевичем і 5-денна поїздка для 20 студентів в Коблево на літній відпочинок. За друге місце студенти також поїдуть в Коблево, але в трохи гірші умови і отримають 20 квитків в один з нічних клубів Миколаєва. Третє місце - це просто відпочинок в нічному клубі, але без попереднього відпочинку в Коблево.

Мер Миколаєва "зжене" студентів на День Європи та нагородить вечерею з собою - фото 2

Примітно, що деякі представники ВНЗ обурилися ще одним завданням від мерії - самостійне виготовлення прапорів європейських країн, так як, за їхніми словами, середня ціна якісного прапора знаходиться в межах 1000 гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв