ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва за боротьбу зі снігом поставив комунальникам четвірку

Сєнкевич вважає, що добре себе показали в роботі великі трактори, придбані містом в 2016 році і має намір їх доповнювати навісним обладнанням
Depo.Миколаїв
10 січня 2017 14:12
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва за боротьбу зі снігом поставив комунальникам четвірку
Мер Миколаєва за боротьбу зі снігом поставив комунальникам четвірку

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич оцінив роботу міських комунальних служб з ліквідації наслідків негоди на четвірку з плюсом, зазначивши, що він регулярно в ці дні об'їжджав місто. Про це міський голова розповів сьогодні, 10 січня, у ході апаратної наради, повідомили Depo.Миколаїв у міськраді.

Сєнкевич зазначив, що в подальшому необхідно купувати універсальну техніку, яку можна задіяти і влітку, і взимку: "Добре себе показали в роботі великі трактори, придбані містом в 2016 році. Будемо їх доповнювати навісним обладнанням, щоб вони теж були багатофункціональними. Крім того, місту не вистачає техніки для прибирання тротуарів. Маршрути вже відкатані, ми їх в поточному році ще підкоригуємо", - підкреслив міський голова. Проте і зараз робота з прибирання снігу у міцсті триватиме. 

Нагадаємо, що миколаївські дорожники попереджають про накат на дорогах. Сильні опади відступили від області, проте місцями можливий невеликий сніг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв