Мер Миколаєва вибачився, що прийшов до городян напідпитку

Міський голова хильнув за здоров'я одного з депутатів та забув про зустріч з городянами
Depo.Миколаїв
5 липня 2016 10:04
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва вибачився, що прийшов до городян напідпитку
Мер Миколаєва вибачився, що прийшов до городян напідпитку

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в п'ятницю, 1 липня, після сесії міської ради напідпитку з'явився на зустріч з мешканцями будинку за адресою Садова, 50, в якому проводиться монтаж ліфтових систем. Про це він зізнався в ефірі програми "Добрий вечір" на телеканалі "НІС-ТВ", передає Depo.Миколаїв.

"На цій зустрічі, яка була запланована після роботи, я був не дуже в хорошому стані. Поясню в якому. Після сесії у одного з голів фракцій (було День народження, - прим.), після робочого дня, він запросив зайти привітати його. Відверто кажу, ми в честь дня народження випили. Я випив три чарки коньяку з ним, вже після роботи, забувши про те, що у мене ще після роботи на шосту годину вечора призначена (зустріч - прим.). А потім, коли мені асистент сказала, що мені треба бути вже через 15 хвилин на зустрічі, я вже зрозумів, що ситуація скажімо так... і все одно поїхав. І ви знаєте, що мені, чесно кажучи, було дуже соромно, тому що, чи не їв цілий день, тому що сесія була цілий день і все-все-все, а я за цілий день нічого не перекусив. Я з'явився на цю зустріч, скажімо так, в стані, який я потім оцінив як незадовільний. Не можна так приходити на зустріч", - розповів Олександр Сенкевич.

На його думку, на зустрічі з городянами, він поводився адекватно.

"Я поводився адекватно, все було нормально. Але якщо вони помітили, що міський голова, можливо, був напідпитку, я хочу сказати - так, дійсно, після роботи була така річ. І хочу вибачитися. І можу сказати, що таких речей не повинно відбуватися з міським головою, тому що мер не повинен з'являтися на людях в тому стані, в якому міський голова не може перебувати", - сказав Олександр Сєнкевич.

Як повідомило джерело НікВесті, мер випивав з депутатами від "Опозиційного блоку", "Нашого краю", "Блоку Петра Порошенка" на честь Дня народження Олега Крісенко відразу після сесії, на якій депутати невдало проголосували за запропоновану Олександром Сєнкевичем кандидатуру опозиціонера Анатолія Дюміна в секретарі міськради. За наявною інформаці, депутатів від фракції "Самопоміч" не було.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв