ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва здався торгашам і наклав мораторій на демонтаж "будок"

Працівників "будок" не влаштувала жодна пропозиція мера, тому вони звинуватили його в нелюдському підході до вирішення проблеми
Depo.Миколаїв
2 червня 2016 12:34
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва здався торгашам і наклав мораторій на демонтаж "будок"
Мер Миколаєва здався торгашам і наклав мораторій на демонтаж "будок"

Сьогодні, 2 червня, у Миколаєві розгорівся небувалий скандал навколо демонтажу незаконних "будок". Працівники "подзвонишок", м'ясних кіосків та інших рекламних "будок" принесли під міськраду сміттєві баки та вила, вимагаючи відставки віце-мера міста Олександра Сєнкевича Юря Степанця, повідомляє Depo.Миколаїв.

Після сотні звинувачень в корупції мітингувальники так і не дочекалися виходу мера і перемістили свою акцію протеста під ОДА. Звідти протестувальників "попросили", тож вони пішли шукати мера до міськради. 

Мер Миколаєва під тиском наклав мораторій на демонтаж "будок" - фото 1

Під лайку та з кулаками мітингувальники вирвали дверну ручку з приймальні мера. Під тиском мер погодився зустрітися з мітингувальниками у малому залі. 

Мер Миколаєва під тиском наклав мораторій на демонтаж "будок" - фото 2

Обговорення проблеми перейшло у форму ультиматумів, адже праціваники "будок" вимагають залишити всі МАФи та нічого не змінювати. Після образ мера люди перейшли до образ одне-одного, адже Сєнкевич запропонував їм самостійно вирішити, хто залипшиться працювати на ринку, а хто має піти. 

Мер Миколаєва під тиском наклав мораторій на демонтаж "будок" - фото 3

Мер Миколаєва частково погодився на умови протестувальників та наклав мораторій на демонтаж "будок" на найближчий місяць. У них є 25 робочих днів, щоб розробити схему розміщення МАФів, згідно чинного законодавства. Підприємці мають знайти спеціаліста, який запропонує мерії рішення проблеми, паралельно міськрада розроблятиме свою схему розмішення МАФів. 

Мер Миколаєва під тиском наклав мораторій на демонтаж "будок" - фото 4

"Будочників" не влаштовує жоден з варіантів вирішення ситуації, адже деякі залишаться без роботи. Сєнкевич акцентував увагу на тому, що в місті повно вільних вакансій і люди, що втратять роботу з легкістю зможуть її знайти. 

"Тільки тому, що ви так хочете не означає, що все так буде", - заявила одна з власниць "будки".

Такий підхид до ситуації обурив мера і він вирішив завершити дискусію: "Я зробив вам щедру пропозицію". Це ще більше загострило ситуацію. 

Досі конфлікт триває...

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв