ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва назвав ЖКП "Південь" раковою пухлиною Інгульського району

В адміністрації району жаліються, що у ЖЕКів немає техніки для прибирання
Depo.Миколаїв
26 квітня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва назвав ЖКП "Південь" раковою пухлиною Інгульського району
Мер Миколаєва назвав ЖКП "Південь" раковою пухлиною Інгульського району

У семи няньок дитя без ока. Всі відповідають за прибирання сміття, але сміття лежить у дворі. Так мер Олександр Сєнкевич охарактеризував ситуацію з прибиранням територій в Інгульському районі під час виїзної апаратної наради, яка проходила 26 квітня в будівлі адміністрації. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

"Відповідальною за санітарний стан району є адміністрація району. Зрозуміло, що робота ЖКП "Південь" і КЖЕП "Зоря" залишає бажати кращого, але попереду конкурс на заміщення керівних посад, сподіваємося, ситуація виправиться", - сказав заступник міського голови Валентин Гайдаржи.

Голова Інгульської адміністрації Петро Мовчан відповів, що їх район раніше не пас задніх. Але зараз голова району виправдовується браком техніки та тим, щр для багатьох підприємців вище їх гідності взяти мітлу і прибрати біля свого об'єкта: "У цьому році є збій, на те є об'єктивні і суб'єктивні причини. На базі ЖЕКів Інгульського району немає жодної одиниці техніки. Наприклад, в Корабельному районі кожен ЖЕК має трактор, навантажувач, візок, щодня роблять санітарне прибирання, не допускаючи скупчення листя, гілок, іншого сміття. Матеріальна база ЖКП "Південь", яке обслуговує 70 відсотків житлового фонду Інгульського району, дуже слабка, - сказав Мовчан.

Мер сподівається, що з приходом нового начальника ЖКП "Південь", очільника якого зараз шукають через конкурс, і район стануть чистішими: "Ми знаємо, що на тілі вашого району така ракова пухлина, як ЖКП "Південь".

У міськраді також повідомляють, що враховуючи зміну ЖЕКів на управляючі компанії, голова району запропонував розглянути варіант створення на базі ЖКП "Південь" комунальної керуючої компанії, яку потрібно зміцнити важкою комунальною артилерією - тракторами, навантажувачами. Олександр Сєнкевич доручив своєму заступнику Валентину Гайдаржи налагодити роботу всіх ланок ланцюга підприємств, які відповідають за прибирання території району, і приділити особливу увагу роботі двірників і ЖЕКів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв