ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Баштанщини незаконно "подарував" синові землю громади

Міського голову притягнули до адміністративної відповідальності за корупцію
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua
Мер Баштанщини незаконно "подарував" синові землю громади
Мер Баштанщини незаконно "подарував" синові землю громади

За втручання прокуратури у власність територіальної громади м. Баштанка повернуть земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 0,10 га вартістю майже 100 тис. грн, безпідставно набуту внаслідок вчинення корупційного правопорушення, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Так, Баштанським міським головою підписано рішення міської ради про передачу зазначеної ділянки у власність своєму сину, у зв’язку з чим виникла суперечність між особистими інтересами та службовими повноваженнями голови органу місцевого самоврядування.

Проте, у порушення вимог антикорупційного законодавства посадовою особою не повідомлено міську раду про наявність конфлікту інтересів та не вжито всіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання такого конфлікту.

У березні 2015 року постановою апеляційного суду області міського голову притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Вказане стало підставою для звернення прокурора до суду з позовом про скасування рішення міської ради та свідоцтва на право власності на земельну ділянку, а також витребування її від набувача.

Позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв