МБК "Миколаїв" програв "Хіміку" з рахунком 83:60

"Корабели" не злогли побороти суперника та програли баскетбольний матч

МБК "Миколаїв" програв "Хіміку" з рахунк…

Учорашній матч МБК "Миколаїв" з  "Хіміком" завершився для "корабелів" невдачею, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі баскетбольного клубу.

Початок матчу склався на користь миколаївців. Наша стартова п'ятірка швидко комбінувала, при можливості атакувала з ходу. Цикалюк, Шостуха, Іванов та Онуфрієв господарям майданчика не давали вільно кидати, і самі вели прицільний вогонь. Лише до кінця періоду южненці стали нарощувати обороти і вирівняли гру. Однак чергове потрапляння від Іванова дозволило гостям першими перетнути проміжний фініш - 16:17.

Жуковський і Кожем'якін відповідали кидком на кидок суперників і в дебюті другої чверті. Однак характер гри вже змінився. Діючі чемпіони країни явно "завелися". І відразу змусили гостей помилятися. А до того ж господарі майданчика нарешті впіймали приціл в далеких кидках. Рахунок став швидко рости в їх користь - 43:30.

Після великої перерви миколаївці першими досягли успіху - Тонченко скористався секундною право вільно вирішувати. Однак в подальшому кожне очко Онуфрієву, Цикалюку, Жуковському, Шостусі доводилося добувати в жорсткому протиборстві. Втім, гості та самі в захисті відпрацювали непогано - 60:45.

Чимала ігрова перевага, солідний розрив рахунку анітрохи не розхолодив господарів майданчика. Скажімо, на початку заключного періоду миколаївці двічі не змогли "штатно" ввести м'яч через лицьової лінії суперників - всі гравці були під щільною опікою.

У цих умовах вдалося проявити себе тільки Ожогову - він реалізував всі свої спроби і приніс велику частину командних очок. Але цього виявилося недостатньо навіть для локального успіху. "Хімік" набрав хід і ні в чому не засмутив своїх уболівальників - 83:60.