МБК "Миколаїв" програли чотири очки БК "Запоріжжя"

На останніх секундах матчу миколаївці скоротили відставання на шість пунктів
МБК "Миколаїв" програли чотири очки БК "Запоріжжя"
МБК "Миколаїв" програли чотири очки БК "Запоріжжя"

МБК "Миколаїв" зійшлися у виїзном матчі з БК "Запоріжжя-ZOG". У непростій грі перемогли запорізькі спортсмени з рахунком 88:84. Про це йдеться на сайті "корабелів", повідомляє Depo.Миколаїв.

Три поспіль м'ячі від Кушнірова дозволили миколаївцям повести в рахунку. Але коли запорожці пішли в контрнаступ, виявилося, що на інших бомбардирів гостям розраховувати важко. Лише на сьомій хвилині Онуфрієв підтримав нашого центрового. Втім, точних попадань від Кушнірова з Аникиенко вистачило, щоб позначити погоню - 23:19.

На жаль, з початку другого періоду на неточні кидки миколаївців господарі майданчика відповідали серійним "забоєм", і розрив в рахунок швидко перевалив на двозначні значення. Лише за дві секунди до великої перерви Онуфрієву, Кушнірову, Мусієнко, Горбатюку і Тонченко вдалося скоротити відставання до восьми пунктів. Однак запорожці встигли результативно розіграти м'яч і за настільки мізерний час - 42:32.

Після відпочинку Кушніров, Іванов і Мусієнко відіграли вісім пунктів всього за дві хвилини. Запорожці призупинили наступ команди Сергія Кірлана, однак Мусієнко і Онуфрієв вивели миколаївську команду попереду - 47:48.

Господарі майданчика включили дальнобійну артилерію, гості відступили спочатку недалеко, але кінцівку таки провалили - 62:54. У четвертому періоді розкидані Іванов. Та тільки підтримки від партнерів суттєвої не отримав. За п'ять хвилин до фінальної сирени ситуація здавалася не безнадійною - 71:66.

Але якщо у запорожців "троячки" летіли як на замовлення, а при відскоку м'яч часто потрапляв знову в їх руки, то у миколаївців фарту вистачило лише на те, щоб на останніх секундах гри скоротити відставання з десяти до чотирьох пунктів - 88:84.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв