ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

АТОшники йдуть пішки з Широколанівського полігону на "штурм" військової прокуратури

Чотири дні бійці спали на снігу та нічого не їли
Depo.Миколаїв
8 лютого 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
АТОшники йдуть пішки з Широколанівського полігону на "штурм" військової прокуратури
АТОшники йдуть пішки з Широколанівського полігону на "штурм" військової прокуратури

На Миколаївщині 46 бійців 53-ї бригады йдуть пішки з Широкого Лану до військової прокуратури, про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Інше ТВ".

Умови розміщення бійців 53-й бригади на загальновійськовому полігоні просто неприпустимі. Їх тільки перекинули з-під Дніпропетровська, але тут бійців ніхто не чекав. Вони чотири дні спали на снігу. У них чотири дні не було не те, що їжі, - навіть води.

Не витримавши такого ставлення, 46 бійців рушили пішки до Миколаєва - у військову прокуратуру, щоб розповісти про умови розміщення. Про це по телефону розповів боєць з позивним "Путя".

АТОшники йдуть пішки з Широколанівського полігону на "штурм" військової прокуратури - фото 1

"Після перекидання ми чотири дні спали на снігу. У нас немає ні їжі, ні води. І з кожним днем ​​все гірше і гірше. Я розумію, коли так на передовій, але тут не передова", - сказав "Путя".

На момент публікації матеріалу бійці вже пройшли Кринички.

На своїй сторінці у Фейсбуці Андрій Лохматов повідомив, що бійці мають намір скаржитися на свого командира батальону Олександра Марущака. "Хлопців не годують (один сухпай) на дві доби, сплять практично на снігу, митися ніде. Один боєць, кулеметник, каже, що мився нормально останній раз ще в тому році - 25 грудня. Хлопці реально виглядають жахливо - брудні, з обдертою формі, на ногах чорт знає що", - додає Лохматов.

Волонтери звернулися до Миколаївської ОДА з проханням надати військовим автобус, але поки вони йдуть пішки в районі села Сливино.  

АТОшники йдуть пішки з Широколанівського полігону на "штурм" військової прокуратури - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв