Ляшко у супроводі камер Ахметова приїхав на миколаївський завод Новинського

Головний "радикал" Ляшко мав зустрітися з заводчанами і поговорити про суднобудуванні
Depo.Миколаїв
9 серпня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua
Ляшко у супроводі камер Ахметова приїхав на миколаївський завод Новинського
Ляшко у супроводі камер Ахметова приїхав на миколаївський завод Новинського

Сьогодні, 9 серпня, лідер Радикальної партії Олег Ляшко з візитом відвідав Чорноморський суднобудівний завод, який входить до складу "Смарт-Холдингу" олігарха і народного депутата від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Як вдалося з'ясувати, головний "радикал" Ляшко мав зустрітися з заводчанами і поговорити про суднобудуванні.

Ляшко у супроводі камер Ахметова приїхав на миколаївський завод Новинського - фото 1

Примітно, що акредитацію на зйомку на території заводу отримали тільки телеканали "NewsOne" і "Україна", яких пов'язують з депутатом від "Опозиційного блоку" Вадимом Рабиновичем і олігархом Рінатом Ахметовим відповідно. Журналісти з Миколаєва були повністю проігноровані. Також до Олега Ляшка на завод не змогли потрапити і його однопартійці з Миколаївщини, які побачили свого лідера лише у прохідній підприємства.

Ляшко у супроводі камер Ахметова приїхав на миколаївський завод Новинського - фото 2

Нагадаємо, що в минулому російський, а нині український олігарх Вадим Новинський контролює групу компаній "Смарт-холдинг", яка володіє миколаївськими суднобудівними заводами "Океан" і Чорноморський суднобудівний завод. Перше підприємство знаходиться в стадії процесу ліквідації, а друге знаходилося на стадії банкрутства, яке фактично ініціював сам Новинський.

Ляшко у супроводі камер Ахметова приїхав на миколаївський завод Новинського - фото 3

Нещодавно мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявляв, що бачився з народним депутатом України від партії "Опозиційний блок", олігархом Вадимом Новинським, в ході чого останній запевнив його, що має намір розвивати Чорноморський суднобудівний завод і будувати на його базі технопарк, куди залучати іноземні інвестиції. Однак, на цьому поки все і зупинилося.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв