"Корабели" обіграли "Скалу" у "брудному футболі"

Погода не сприяла грі, проте це не завадило команді МФК "Миколаїв" перемогти суперника

"Корабели" обіграли "Скалу" у "брудному…

Вчора, 13 листопада, МФК "Миколаїв" з рахунком 2:0 обіграв стрийську "Скалу". Гра відбулася на Центральному стадіоні Миколаєва. Про це Depo.Миколаїв повідомили у футбольному клубі.

Стартовий склад МФК "Миколаїв" в останній домашній грі Першої ліги здивував багатьох уболівальників. З перших хвилин проти "Скали" вийшли Дмитро Назаренко, Артем Бессалов, Юрій Батюшин, Віктор Берко і Олександр Лакуста, а на лаву запасних вирушили Антон Муховиков і Андрій Ковальов. Дискваліфікації відбували Віталій Момот та Дмитро Сартіна, тому Руслан Забранський явив уболівальникам дуже нестандартну схему для "корабелів".

Корабели обіграли «Скалу» у «брудному футболі»

З перших хвилин миколаївці почали насідати на ворота Герича. Потужно пробивав Шаврін – мимо. Постріл Берко голкіпер гостей забрав без проблем. У відповідь підопічні Василя Малика спромоглися на удар Скакуна – Чумак впевнено зафіксував м'яч у своїх руках.

На 11-й хвилині Лакуста увірвався в штрафну і був збитий Геричем. Пенальті взявся пробивати Батюшин, однак Герич розгадав задум півзахисника господарів і парирував м'яч з правого нижнього кута від себе. І тут себе принциповим чином проявив головний арбітр зустрічі Юрій Фощій: на його думку, Назар Кміть раніше, ніж потрібно, опинився в штрафному майданчику Герича, тому пенальті довелося перебивати.

З другої спроби Батюшин був точний - 1:0. Господарі повели в рахунку, а це, при досить важкому стані газону, було вкрай важливо.  Білоус міг тікати на рандеву з Чумаком, але Буличов в ідеальному підкаті забрав м'яч у гравця "Скали". Через кілька хвилин вже Подоляк пробивав головою впритул зі штангою: кіпер миколаївців у чудовому стрибку врятував ворота своєї команди.

Господарі не збиралися грати по рахунку. Проявляв активність Шаврін, загубивший не один момент у цьому матчі. У першому таймі у нього було ще дві можливості забити. Спершу Вадиму завадив "набіг" Лакуста, відібрав м'яч у свого одноклубника, а під завісу тайму Подоляк, Бондаренко та Герич проявили неузгодженість біля своїх воріт, в результаті чого Шаврину залишалося лише влучити у площину воріт на жаль, Вадим пробив вище воріт.

У перерві матчу МФК "Миколаїв" вручив рюкзак найвідданішому вболівальнику на стадіоні: фанату "Скелі", який підтримував свій улюблений клуб, а зрідка його навіть було чути гучніше, ніж уболівальників миколаївської команди. Після перерви гра набрала обертів. Першими забивати могли гості. Кміть звільнився від опіки захисників і пробивав по порожніх воротах  - Назаренко підстрахував Чумака.

А миколаївці своєю можливістю змінити рахунок скористалися. Рогозинський шикарно навісив на дальню штангу, куди вбіг Бессалов. Артем точним ударом головою замкнув передачу партнера – 2:0! "Корабели" на куражі понеслися вперед. Батюшин змарнував вихід один на один: Герич ногами відбив удар 13-го номера господарів, двічі на ударну позицію виходив Шаврін, але сьогодні форварду миколаївського клубу фатально не щастило -  всі його удари припадали в Герича.

Найбільш небезпечний момент біля воріт Чумака був у який вийшов на заміну Баранов. Хавбек гостей метрів з 11  пробивав дуже непогано, та й воротар МФК "Миколаїв" вже падав в інший кут. Однак Роману вдалося згрупуватися і відбити ногами складний м'яч.

Пожвавив гру на правому фланзі атаки Барнор  - ганський футболіст раз за разом загострював гру на місці втомленого Рогозинського, а одного разу і сам пробивав головою: м'яч пролетів мимо воріт. Фінальний свисток ознаменував перемогу МФК "Миколаїв" в останньому домашньому матчі чемпіонату в 2016 році. Попереду - виїзд в Горишны Плавні до "Гірник-Спорт" і захоплюючий матч 1/4 фіналу Кубка України з маріупольським "Іллічівцем", який відбудеться 26 листопада.