Колег драгдилерів, що тероризували Миколаїв, затримали у Херсоні

Загальна вартість вилучених наркотиків у двох областях складає понад 120 тис. грн
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua
Колег драгдилерів, що тероризували Миколаїв, затримали у Херсоні
Колег драгдилерів, що тероризували Миколаїв, затримали у Херсоні

В один день у Миколаєві та Херсоні затримали групу наркозбувальників, які діяли разом. У затриманих вилучили наркотичні та психотропні речовини на суму понад 120 тисяч гривень, а також кілька тисяч рекламних листівок з "послугами" наркоділків. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної поліції.

Оперативники Департаменту протидії наркозлочинності (ДПН) Національної поліції викрили протиправну діяльність міжрегіонального наркоугруповання. Його члени діяли на території декількох областей держави. Нагадаємо, що вчора, 26 липня, у Миколаєві затримали жителів Одеси, Києва та Київської області, які розповсюджували у Миколаєві рекламу "спайсів" та наркотики.

Того ж дня працівники ДПН в Херсонській області затримали 20-річного молодика. Він відповідав за поширення "рекламних" листовок на території Херсона. За місцем його мешкання вилучено понад 100 згортків з небезпечними речовинами. Їх вартість становить близько 40 тисяч гривень. За поширення листовок і розповсюдження НПР затриманий щоденно заробляв 500 гривень.

Загальна вартість вилучених наркотиків в Херсонській та Миколаївській областях становить понад 120 тисяч гривень. За фактом розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Проводяться заходи по встановленню інших членів угрупування, причетних до розповсюдження НПР та їхньої "рекламної продукції" в регіонах України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв