КП "Капітальне будівництва Миколаєва" пропонують реорганізувати

З новим очільником комунального підприємства після конкурса угоду укладатимуть лише на рік
Depo.Миколаїв
4 червня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
КП "Капітальне будівництва Миколаєва" пропонують реорганізувати
КП "Капітальне будівництва Миколаєва" пропонують реорганізувати

Вчора, 3 червня, мер Олександр Сєнкевич провів співбесіду з кандидатами на посаду директора КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва". Виявили бажання стати керівником комунальної установи чотири претенденти. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Вирішили виробувати сили на посаді Олександр Федірчик, директор ТОВ "Житлорембуд-Ніка"; Олексій Кальченко, виконуючий обов'язки директора вищезазначеного КП; Денис Білосвіт, провідний інженер управління освіти міської ради; Єгор Бєдаков, що займається комерційною діяльністю в галузі будівництва.

Олександр Федірчик вважає, що комунальне підприємство слід реорганізувати в управління капітального будівництва міської ради з функцією розпорядника коштів. Протягом першого року роботи на посаді керівника він хотів би розробити новий шатний розпис, провести конкурси по відбору кращих спеціалістів, змінити посадові інструкції відповідно до нового законодавства, створити відділ проектування та виготовлення кошторисної документації, відділ посилення технічного нагляду за виконанням робіт підрядниками, забезпечити замовлення для проектного відділу на виготовлення проектної документації для інших міст області для покриття витрат підприємства, розробити систему підготовки та перепідготовки кадрів тощо.

Серед основних недоліків діяльності комунального підприємства вважає відсутність чіткої взаємодії замовника, проектної організації та підрядної організації.

Олексій Кальченко розповів, які тяжкі часи пережило підприємство. Кожен його працівник виконує надмірну роботу. Проте збільшити заробітну плату немає можливості. Все ж таки підприємству вдалося у 2015 році навіть отримати прибуток у розмірі 1 млн грн. За словами Кальченка, поточного року в планах збільшити прибуток КП до 1,5 млн грн.

Денис Білосвіт протягом першого року запланував би завершити всі довгобуди та ініціював пропозицію по проведенню проектних робіт на нові об'єкти.

Єгор Бєдаков єдиний з усіх претендентів підготував відеопрезентацію. Його стратегія розвитку КП містить першочергові та другорядні цілі. Серед першочергових – надання якісних послуг в найкоротший термін, підбір професійних фахівців, посилення контролю за якістю, припинення співробітництва з непорядними підрядниками, пошук можливості отримання міжнародних сертифікатів, розширення за рахунок створення власних будівельних бригад, таким чином, заробляючи кошти для підприємства, пошук інвестицій тощо. Бєдаков вважає, що залучити інвестиції могла б допомогти Агенція розвитку Миколаєва.

Олександр Сєнкевич попередив кандидатів, що контракт з майбутнім керівником КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва" буде підписано лише на один рік. За результатами роботи буде ухвалюватися рішення щодо продовження контракту ще на три роки.

Нагадаємо, що наКандидати на посаду начальника "Капітального будівництва Миколаєва" запропонували ліквідувати КП - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв