Кабмін відхрестився від українських зоопарків, - директор Миколаївського звіринця

Виявилось, що зоопарки відносяться до муніципальних установ, тож місцева влада може віднести їх і до лазень, і до парків
Depo.Миколаїв
14 липня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
Кабмін відхрестився від українських зоопарків, - директор Миколаївського звіринця
Кабмін відхрестився від українських зоопарків, - директор Миколаївського звіринця

Всі Міністерства України відхрестились від зоопрарків. Вони підпорядковуються місцевій владі та можуть бути класифіковані як "бані чи парки". Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, коментуючи відповідь Міністерства соцполітики, передає Depo.Миколаїв.

Виявилось, що до 12 зоопарків жодному міністерству немає діла: "Кілька днів тому ми отримали лист з Міністерства соціальної політики України, в якому йдеться про те, що зоопарки не є установами культури і Міністерство культури до нас не має ніякого відношення, як втім і Міністерство екології. Немає місця нашим тваринам і нашим Міжнародним програм, святам для відвідувачів, екскурсіям і лекціям в цих "пральнях".

Всім просто начхати на подальшу долю зоопарків, тож парламентарі віддали їх у відання місцевої влади: "Ніхто не бере до уваги, що зоопарки є важливими соціально значущими об'єктами, де сім'я в повному складі може провести цілий день. Нікого не цікавить, що відвідуваність зоопарку найвища серед різних установ культури. Ми відносимось до муніципальних установ, і як вирішить керівництво міста, до якої галузі нас віднести, так і буде - чи то до лазень, чи то до парків. Слава Богу, що виходячи з листа, на зоопарки поширюється загальнодержавна норма оплати праці та соціального захисту".

Директор Миколаївського зоопарку закликає колег звернутися до Кабміну, щоб той все-таки прикріпив зоопарки державного значення до будь-якої сфери. 

Кабмін відхрестився від українських зоопарків, - директор Миколаївського звіринця - фото 1

Кабмін відхрестився від українських зоопарків, - директор Миколаївського звіринця - фото 2

Кабмін відхрестився від українських зоопарків, - директор Миколаївського звіринця - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв