Іноземний фонд допомагатиме Миколаєву реконструювати площу Соборну

Western NIS Enterprise Fund у рамках співпраці з Агенцією розвитку Миколаєва реалізовуватиме чотири проекти
Depo.Миколаїв
16 серпня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua
Іноземний фонд допомагатиме Миколаєву реконструювати площу Соборну
Іноземний фонд допомагатиме Миколаєву реконструювати площу Соборну

У п'ятницю, 12 серпня, Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та Агенція розвитку Миколаєва підписали угоду про співробітництво. В рамках цієї угоди передбачено впровадження чотирьох проектів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Виконання здійснюватиме команда Агенції із залученням зовнішніх експертів за підтримки Western NIS Enterprise Fund у таких напрямках: 1) інвестиційна привабливість Миколаєва; 2) урбаністика; 3) співробітництво з громадянським суспільством; 4) створення публічного простору для містян.

"Завдяки підтримці Фонду буде впроваджено наступні проекти: розробка аналітичних матеріалів для потенційних інвесторів міста, проведення конкурсу для реконструкції центральної частини міста, зокрема вулиці Соборної та площі Соборної, створення ресурсного центру, що дасть змогу налагодити активну взаємодію з неурядовими організаціями міста для спільного вирішення важливих проблем громади, розробка концепції креативного простору у Миколаєві як осередку інтелектуального, культурного та соціального обміну між містянами", - йдеться в повідомленні.

Довідково:

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США. Він має більш ніж 20-річний успішний досвід інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. WNISEF фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Від часу заснування WNISEF інвестував майже 168 мільйонів доларів США у 118 компаній в Україні та Молдові. У березні 2015 року WNISEF запустив нову трирічну програму, яка фінансується за рахунок частини прибутків, отриманих від його інвестиційної діяльності.Cьогодні Фонд реалізує 4 програми, метою яких є допомога Україні та Молдові в цей складний період шляхом розробки економічної політики та розвитку лідерства.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв