Горді та натхненні: на Миколаївщині завершились збори десантників-резервістів

Всі учасники зборів готові за першим наказом взяти в руки зброю та виконувати бойові завдання
Depo.Миколаїв
19 вересня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua
Горді та натхненні: на Миколаївщині завершились збори десантників-резервістів
Горді та натхненні: на Миколаївщині завершились збори десантників-резервістів

 Резервісти, які прибули на проходження навчальних зборів у 79-ту окрему десантно-штурмову бригаду ВДВ, завершили курс навчання і повертаються додому. Позаду – двотижневий курс напруженого навчання на загальновійськовому полігоні, стрибки з парашутом, участь у тактичних навчаннях, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ВДВ ЗС України.

Горді та натхненні: на Миколаївщині завершились збори десантників-резервістів - фото 1

Навчальний процес для воїнів оперативного резерву був організований максимально насичено і був досить непростим не лише для них, але й для особового складу військової частини. Кожен із резервістів під час навчання взяв щось нове для себе.

25-річний вінничанин Олександр Морозов проходив навчальні збори у складі десантно-штурмового батальйону. Він не новачок у військовій справі, служив строкову у ВДВ, брав участь в АТО. Під час зборів йому сподобалося, що знаннями ділилися десантники з бойовим досвідом. Вважає, що такі заходи повинні проводитися постійно, щоб здобуті в АТО навички не забувалися, а навпаки вдосконалювалися.

Горді та натхненні: на Миколаївщині завершились збори десантників-резервістів - фото 2

Його земляк 55-річний Анатолій Груць, незважаючи на поважний вік, теж став до строю резервістів. Він зазначив, що під час зборів поновив військовий вишкіл, фізичну форму та бойовий дух.

"Навчання проходили напружено та цікаво, офіцери та військовослужбовці за контрактом, які були у нас інструкторами – справжні професіонали. Всі побратими, які прийшли на збори, теж знають, навіщо", – розповів Анатолій Груць.

Горді та натхненні: на Миколаївщині завершились збори десантників-резервістів - фото 3

39-річний Андрій Вінгентер та 27-рчіний Володимир Дьячков родом з Жовтневого району Миколаївської області. Додому повертаються в тільниках, горді та натхненні. Проходили двотижневе навчання у складі розвідроти, здійснили стрибок з парашутом, стріляли вдень та вночі, брали участь у марші.

"Зборами задоволені – у молодому колективі і сам молодшаєш, та й навички справжньої чоловічої роботи зайвими не будуть", – зазначають вони.

Всі учасники зборів готові за першим наказом взяти в руки зброю та виконувати бойові завдання. Чимало з резервістів вирішили поповнити лави ВДВ на постійній основі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв