Голова Миколаївської облради відсторонила свого радника, що "засвітився" у корупційному скандалі

В облраді тільки розібралися, хто саме з їхніх чиновників був затриманий СБУ та військовою прокуратурою
Depo.Миколаїв
4 червня 2016 14:57
ФОТО: depo.ua
Голова Миколаївської облради відсторонила свого радника, що "засвітився" у корупційному скандалі
Голова Миколаївської облради відсторонила свого радника, що "засвітився" у корупційному скандалі

Радника голови Миколаївської облради Вікторії Москаленко, який був одним із затриманих спецслужбами на хабарі, відсторонено. Такий коментар опубліковано на сторінці облради у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Вікторія Москаленко, як і її колега, голова Миколаївської ОДА, пише, що закон один на всіх: "Я прикро вражена ситуацією яка пов’язана із затриманням працівників обласної державної адміністрації і Миколаївської обласної ради. Особливо, коли йдеться про державних службовців, яким люди довірили владу після Революції Гідності. Корупціонерам та хабарникам не місце у виконавчій вілці влади та представницькому органі. Закон один для всіх, триває процес очищення влади", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що затриманого радника Москаленко відсторонили від обов'язків: "Мною вже підготовлено розпорядження про відсторонення від обов'язків радника Миколаївської обласної ради до результатів відповідного кримінального провадження", - прокоментувала ситуацію голова облради.

Слід додати, що голова Миколаївської ОДА Вадим Меркіков спрацював швидше за Москаленко і відсторонив свого першого заступника Миколу Романчука, якого затримали на хабарі, ще вчора.

Разом з тим, вчора з'явилася інформація, що затриманим радником Москаленко є Геннадій Левченко. В день спецоперації голова облради коментувала, що не знає, кого саме з її радників затримали, адже їх четверо. Левченка вона називала креатурою свого заступника Михайла Соколова.

Нагадаємо, що під час спецоперації у Миколаєві були затримані перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, в якого вдома відшукали тонелі, антикваріат і валізи з грошима.

Крім того, ще в одного фігуранта справи, заступника голови Єланецької РДА Олега Зайзбурга в кабінеті знайшли 1,5 тисяч доларів. Серед затриманих був також помічник Романчука Віктор Овчар. Учасники справи "взяли" 100 тисяч доларів хабара за вирішення питання щодо видобутку вапняку у Єланецькому районі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв